Порошенко - Росії: Товарищ москаль, на Украину шуток не скаль

Порошенко - Росії: Товарищ москаль, на Украину шуток не скаль

Порошенко зазначив, що Україні ще знадобляться «роки і десятки мільярдів гривень, щоб спати спокійно»+

За час зброїної агресії Росії загинули 2504 українських військових.

Про це заявив президент Петро Порошенко у ході виступу на Майдані з нагоди Дня Незалежності 24 серпня. 

"Ворогу України не вдалося реалізувати жодної стратегічної задачі та поставити Україну на коліна.  За це свої життя віддали 2504 українських воїнів", - зазначив Порошенко. 

За словами президента, на фронт через військомати пройшли майже 300 тис. осіб.

"Якби ми рухалися за інерцією минулого року, зараз мала б завершуватис 9 черга мобілізації, але ми не починали і 7-ї. Пріоритет - формування професійної армії. Щомісяця до лав ЗСУ вливаються до 6 тис. військовослужбовців. До кінця року ми очікуємо більше 20 тис. контрактників. Наразі 75% армії  - контрактники", - зазначив президент. 

При цьому триває формування військового резерву, який складає понад 80 тис. воїнів. 

Порошенко також зазначив, що Україні ще знадобляться "роки і десятки мільярдів гривень, щоб спати спокійно". 

Говорячи про військовий парад, Порошенко зауважив, що це - "реальний прогрес зміцнення обороноздатності держави". 

"Наша армія дійсно народна. Це ви, українці, купили чи відновили для армії танки, БМП, бронетранспортери, зенітні комплекси і реактивні системи залпового вогню. Це волонтери першими прийшли на допомогу армії", - заявив призеднт.

"Наші міжнародні партнери зможуть побачити, що Україна здатна сама себе захищати, але потребує подальшої підтримки. Адже наш ворог - країна, військовий бюджет  якої в десятки разів перевищує український. Але українці серйозно готові і далі боротися за свою незалежність. Головной наш гарант – це ЗСУ. І це куди серйозніше за Будапештський меморандум", - додав він.

"Агресору краще згадати пораду російського поета Володимира Маяковського: "Товарищ москаль, на Украину шуток не скаль", - зазначив Порошенко. 

"З юності ми  вступаємо у час зрілості. Угода з ЄС вже працює і поступово компенсує колосальні втрати, які завдали війна та економічна агресія Росії. Москва намагаєтьс душити нас закриттям свого ринку і блокуванням транзиту в інші країни ... На фоні зовнішніх шоків вдалося забезпечити макроекономічну стабілізацію та відновлення економічного зростання", - додав глава держави.

Також Порошенко висловив подяку міжнародним партнерам за фінансову підтримку, поставки нелетального озброєння і гуманітарної допомоги, а також "за санкції проти агресора".


Поделиться​​ новостью:

- «Дегенераты! Порошенко, не стыдно вам? Какая разница между Вами и Путиным?»: Саакашвили выступил с резким заявлением в адрес президента
- Парадокс безвиза. Почему работники уезжают, а зарплаты в Украине растут лишь по чуть-чуть
- Модель Приличного Человека, або 7% здоровых
- Закон о реинтеграции Донбасса усилит власть Порошенко, что противоречит Конституции Украины — Deutsche Welle
- Украина - информгигиена против информнасилия
Август, 24 2016 439

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю