Порошенко створив атмосферу безкарності для корупціонерів – глава антикорупційної організації

Порошенко створив атмосферу безкарності для корупціонерів – глава антикорупційної організації

Упродовж останнього року дуже мало досягнуто в боротьбі з корупцією в Україні, насамперед це стосується розслідування злочинів Януковича.

Голова міжнародної організації по боротьбі з корупцією Transparency International Хосе Угасзаявив, що в Україні дуже мало досягнуто у боротьбі з корупцією, особливо упродовж останнього року

 

"Назагал в Україні склалася атмосфера безкарності. Ми не бачимо важливих і гучних розслідувань щодо чиновників високого рангу або щодо впливових і заможних людей, причетних до корупції, – окрім двох фігур, які були арештовані і звільнені під заставу протягом кількох останніх тижнів", – зазначив Угас.

 

На думку голова Transparency International, результати боротьби з корупцією в Україні за останній рік є дуже поганими, особливо це стосується розслідування щодо злочинів президента-втікача Віктора Януковича та його оточення.

 

"Я очікував побачити відразу кілька резонансних справ проти Януковича, очікував знайти інформацію про те, як він і його кримінальне оточення виводили гроші з України, про яку суму йдеться загалом – однак я не знайшов жодної інформації", – пояснив Угас.

 

Він додав, що Transparency International вимагає від Генеральної прокуратури відкриття реєстру стосовно надання інформації про розслідування злочинів Януковича. 


Поделиться​​ новостью:

- Лиза Богуцкая: Пипец. Приплыли. Этот мерзавец собирается нас мариновать еще 5 лет
- Юрій Дерев'янко: Список 64 депутатів, які підписали подання про ініціювання питання про усунення президента Порошенка з поста в порядку імпічменту
- Юлія Тимошенко: Хай буде як в нудній Європі!
- ИТОГИ четырёх лет правления президента, - Гольдарб
- УЕФА запретил убирать рекламу "Газпрома" с НСК Олимпийский - министр типа спорта Украины
06:01Июнь, 07 2017 486

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю