Порошенко створив атмосферу безкарності для корупціонерів – глава антикорупційної організації

Порошенко створив атмосферу безкарності для корупціонерів – глава антикорупційної організації

Упродовж останнього року дуже мало досягнуто в боротьбі з корупцією в Україні, насамперед це стосується розслідування злочинів Януковича.

Голова міжнародної організації по боротьбі з корупцією Transparency International Хосе Угасзаявив, що в Україні дуже мало досягнуто у боротьбі з корупцією, особливо упродовж останнього року

 

"Назагал в Україні склалася атмосфера безкарності. Ми не бачимо важливих і гучних розслідувань щодо чиновників високого рангу або щодо впливових і заможних людей, причетних до корупції, – окрім двох фігур, які були арештовані і звільнені під заставу протягом кількох останніх тижнів", – зазначив Угас.

 

На думку голова Transparency International, результати боротьби з корупцією в Україні за останній рік є дуже поганими, особливо це стосується розслідування щодо злочинів президента-втікача Віктора Януковича та його оточення.

 

"Я очікував побачити відразу кілька резонансних справ проти Януковича, очікував знайти інформацію про те, як він і його кримінальне оточення виводили гроші з України, про яку суму йдеться загалом – однак я не знайшов жодної інформації", – пояснив Угас.

 

Він додав, що Transparency International вимагає від Генеральної прокуратури відкриття реєстру стосовно надання інформації про розслідування злочинів Януковича. 


Поделиться​​ новостью:

- Срочное обращение Михаила Саакашвили к Порошенко: беги, барыга, беги! (ВИДЕО)
- КАК СААКАШВИЛИ В МЮНХЕНЕ ОТОБЕДАЛ
- СТЕПАН ХМАРА ПООБІЦЯВ МЕРУ КИЄВА КЛИЧКУ ВІДСТАВКУ ЗА ВИКОНАННЯ ЗЛОЧИННИХ НАКАЗІВ ПОРОШЕНКА І ТРАНСПОРТНИЙ КОЛЛАПС У СТОЛИЦІ
- Лиза Богуцкая: Нас есть будущее. И мы его достойны!
- Капустин Андрей: ТЯЖЕЛА ТЫ, ПОСТУПЬ МУДОЗВОНА
06:01Июнь, 07 2017 439

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю