Портніков: Після затримання Насірова ситуація в Україні може розвиватися тільки за трьома варіантами

Портніков: Після затримання Насірова ситуація в Україні може розвиватися тільки за трьома варіантами

Ще жодного разу правоохоронні органи не звертали увагу на чиновника такого рівня.

Затримання голови Державної фіскальної служби Романа Насірова – безпрецедентна подія в історії незалежної України. Ще жодного разу правоохоронні органи не звертали увагу на чиновника такого рівня. Про це у своєму блозі пише відомий український журналіст Віталій Портніков. На його думку подальший розвиток ситуацію може відбуватися за трьома варіантами.

Перший варіант – це, коли в Україні розпочнеться активна фаза боротьби з корупцією у вищих щаблях влади. Завдяки політичної волі президента, прем’єра реформи в країні набувають швидкого темпу, відбувається очищення влади.

Другий варіант полягає у тому, що одних корумпованих чиновників замінять іншими, після чого відбудеться криза вже самої влади, на місце якої прийде вже нова влада.

Третій варіант – затримання Насірова – це показовий сигнал для чиновників, що обраних немає і той, хто вирішив «вийти з гри» та перестати прислухатися до порад Банкової, ризикує погано закінчити. Те, що звинувачення голова ДФС отримав напередодні свого дня народження свідчить про те, що сигнал став більш ніж дієвим.

На переконання Віталія Портнікова третій варіант стан справ в Україні здається найбільш реальним, в той же час може бут, що затримання відбулося без контролю влади, а це може свідчити про те, що на ситуацію могли вплинути західні друзі або російські вороги.


Поделиться​​ новостью:

- Без МВФ і ЄС Україна оголосить дефолт до 2019 року
- Юрий Касьянов: Им страшно. Знают, мерзавцы, что виноваты, и время платить по счетам приближается
- Володимир Парасюк: Мусорське бидло в центрі Києва топчеться по Червоно-чорному прапору (ВІДЕО)
- SOS! Силове захоплення телеканалу ZIK!
- Порошенко своим указом обязал россиян заранее сообщать о своих поездках в Украину
19:50Март, 04 2017 7848

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю