ПОВІДОМЛЕННЯ ШТАБУ БЛОКАДИ З РЕДУТУ ІМЕНІ КОНРАДА АДЕНАУЕРА У КОНОТОПІ (ФОТО)

ПОВІДОМЛЕННЯ ШТАБУ БЛОКАДИ З РЕДУТУ ІМЕНІ КОНРАДА АДЕНАУЕРА У КОНОТОПІ (ФОТО)

Нардепти Соболєв та Семенченко були вимушені зупиняти вантажні поїзди на прикордонній станціїї та перевіряти документи прямо у машиністів

Акція попереджувального блокування продовжувалась до 17:00. Так як Укрзалізниця відмовлялась надавати інформацію про номенклатурі дані вантажів, що йдуть в та з Росії народні депутати Єгор Соболєв та Семен Семенченко були вимушені зупиняти вантажні поїзди на прикордонній станціїї та перевіряти документи прямо у машиністів.

Після перевірки трьох вантажних поїздів прямо на рельсах, керівництво Конотопської Укрзалізниці погодилось виконувати Закони України і надавати інформацію про номенклатуру вантажів і кількість вагонів народним депутатам України.

Редут імені Конрада Аденауера у місті Конотоп Сумської області запрацював у спостережному режимі. Дані номенклатури вантажів і відео вагонів будуть публікуватись на сторінці Штабу блокади. Мережа редутів на Українсько-Російському кордоні буде розширюватись.

Вимоги Штабу блокади залишаються незмінними: звільнити українських військовополонених і законодавчо заборонити торгівлю на крові!

Блокада триває! Слава Україні!


Поделиться​​ новостью:

- Саакашвили: «Я очень скоро вернусь! Может принесу Пётру Алексеевичу передачку в тюрьму, в память о былых студенческих годах, я не злопамятный»
- Настоящий особый путь на самом деле у нас в Украине
- Восставшие Закарпатья обратились к украинцам
- Революция! Против Порошенко восстало Закарпатье
- «Чого сидите по своїх хатах! Що ви вичікуєте? Я вас закликаю, прокиньтеся ви! — Артем Семеніхін міський голова Конотопу (ВІДЕО)
18:46Март, 05 2017 1120

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю