ПОВІДОМЛЕННЯ ШТАБУ БЛОКАДИ З РЕДУТУ ІМЕНІ КОНРАДА АДЕНАУЕРА У КОНОТОПІ (ФОТО)

ПОВІДОМЛЕННЯ ШТАБУ БЛОКАДИ З РЕДУТУ ІМЕНІ КОНРАДА АДЕНАУЕРА У КОНОТОПІ (ФОТО)

Нардепти Соболєв та Семенченко були вимушені зупиняти вантажні поїзди на прикордонній станціїї та перевіряти документи прямо у машиністів

Акція попереджувального блокування продовжувалась до 17:00. Так як Укрзалізниця відмовлялась надавати інформацію про номенклатурі дані вантажів, що йдуть в та з Росії народні депутати Єгор Соболєв та Семен Семенченко були вимушені зупиняти вантажні поїзди на прикордонній станціїї та перевіряти документи прямо у машиністів.

Після перевірки трьох вантажних поїздів прямо на рельсах, керівництво Конотопської Укрзалізниці погодилось виконувати Закони України і надавати інформацію про номенклатуру вантажів і кількість вагонів народним депутатам України.

Редут імені Конрада Аденауера у місті Конотоп Сумської області запрацював у спостережному режимі. Дані номенклатури вантажів і відео вагонів будуть публікуватись на сторінці Штабу блокади. Мережа редутів на Українсько-Російському кордоні буде розширюватись.

Вимоги Штабу блокади залишаються незмінними: звільнити українських військовополонених і законодавчо заборонити торгівлю на крові!

Блокада триває! Слава Україні!


Поделиться​​ новостью:

- Кто поддержит Порошенко на выборах? Да никто!
- Нардеп Александр Онищенко рассказал, кто оплатил бигборды "Беги кролик беги" против Яценюка
- Михаил Подоляк: досрочная... петля?)
- Дмитро Гнап: Жванія відповідав, увага: за продаж місць в списку БПП. По чім? Кому? Скільки? (ВІДЕО)
- Операция "Труба". Как НФ "купил" победу на выборах
18:46Март, 05 2017 1141

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю