поддержать  -  

Загрузка...

Повна блокада Криму... За один крок до проведення повномасштабної військової операції

Повна блокада Криму... За один крок до проведення повномасштабної військової операції

Росія може розпочати широкомасштабну війну з Україною, якщо Київ не припинить повну блокаду Криму.

Президент Росії Володимир Путін може ввести відповідні заходи або навіть почати широкомасштабну війну з Україною, якщо Київ не припинить повну блокаду Криму.

Зокрема, фахівець по Східній Європі Фонду Маршалла “Німеччина — США” Йорг Форбріг вважає, що протистояння з Росією, що виникло після анексії Криму, несе в собі серйозну загрозу для Порошенка і його уряду.

“Якщо Київ стисне Крим занадто сильно, Росія може легко ввести відповідні заходи, а саме, перекрити життєво важливі постачання в Україну, наприклад, вугілля, який використовується у виробництві електроенергії. Посилення напруженості може стати також причиною розпалювання нового витка насильства в Східній Україні, де протягом декількох місяців вдається утримувати хитке перемир’я”, — зазначив експерт.

Старший віце-президент консалтингової компанії Teneo у Брюсселі Отілія Дханд припускає, що Путін буде реально розглядати питання про проведення повномасштабної військової операції для створення повноцінного сухопутного коридору до півострова шляхом захоплення великої ділянки території південно-східної України.

“Досі для російського президента політичні витрати подібного кроку явно переважували переваги. Але якщо дії України призведуть до серйозного утруднення життєзабезпечення в Криму, це зможе змінити думку кремлівських політиків”, — говорить вона.


Поделиться​​ новостью:

 

- Лиза Богуцкая: Стопудово Гаранту в США и в Европе намекнули на перевыборы
- Про що говорили Трамп і Порошенко. Стенограма
- Специальная свобода - исключительно для своих
- Похоже, журналистской солидарности в Украине уже нет. А ведь уже понятно, к чему приведет прессинг неугодных СМИ
- Задержанием Гужвы челядь хочет потешить Пэтра
Ноябрь, 24 2015 196

Loading...
► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю