поддержать  -  

Загрузка...

Повна блокада Криму... За один крок до проведення повномасштабної військової операції

Повна блокада Криму... За один крок до проведення повномасштабної військової операції

Росія може розпочати широкомасштабну війну з Україною, якщо Київ не припинить повну блокаду Криму.

Президент Росії Володимир Путін може ввести відповідні заходи або навіть почати широкомасштабну війну з Україною, якщо Київ не припинить повну блокаду Криму.

Зокрема, фахівець по Східній Європі Фонду Маршалла “Німеччина — США” Йорг Форбріг вважає, що протистояння з Росією, що виникло після анексії Криму, несе в собі серйозну загрозу для Порошенка і його уряду.

“Якщо Київ стисне Крим занадто сильно, Росія може легко ввести відповідні заходи, а саме, перекрити життєво важливі постачання в Україну, наприклад, вугілля, який використовується у виробництві електроенергії. Посилення напруженості може стати також причиною розпалювання нового витка насильства в Східній Україні, де протягом декількох місяців вдається утримувати хитке перемир’я”, — зазначив експерт.

Старший віце-президент консалтингової компанії Teneo у Брюсселі Отілія Дханд припускає, що Путін буде реально розглядати питання про проведення повномасштабної військової операції для створення повноцінного сухопутного коридору до півострова шляхом захоплення великої ділянки території південно-східної України.

“Досі для російського президента політичні витрати подібного кроку явно переважували переваги. Але якщо дії України призведуть до серйозного утруднення життєзабезпечення в Криму, це зможе змінити думку кремлівських політиків”, — говорить вона.


Поделиться​​ новостью:

 

- Чем владеет Порошенко: полный перечень активов президента. Инфографика
- УКРАИНЕЦ ОБРАТИЛСЯ К ПОРОШЕНКО: ЧТО ИМЕННО ВЫ ПРАЗДНУЕТЕ САЛЮТАМИ, ГОСПОДИН ПРЕЗИДЕНТ?
- Тюрьма за комментарий. В Украине готовится масштабное "дело политологов"
- Супрун занимает свой кабинет незаконно - Рабинович
- После увеличения штрафов количество ДТП с участием нетрезвых водителей сократилось на 40%
Ноябрь, 24 2015 233

Loading...
► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю