Пресс-конференция Порошенко - хитрость, ложь и немного маразма - Руслан Бортник

Пресс-конференция Порошенко - хитрость, ложь и немного маразма - Руслан Бортник

На острые вопросы он не ответил, а некоторые и не прозвучали

По пресс-конференції Президента (короткий аналіз)
Звіту Президента про стан виконання передвиборчих обіцянок, так само як і чесного аналізу ситуації в Україні не відбулося. Натомість була спроба провести стенд-ап шоу й розпочати виборчу компанію. Чим ближче до кінця строку, тим більше у Петра Порошенка розвивається кривомовність й втрачається впевненесть (розвязаності вже не має).
Найгостріші питання журналістів що прозвучали - справа Шеремети, плівки Онищенко, 270% зростання Міжнародного інвестиційного банку, навчання дітей за кордоном - Президент уникав прямих відповідей на ці питання. Намагався все списати на попередників, війну, Путіна ...
Ключові соціальні й Президентські завдання -- боротьба з корупцією, правова демократична держава, високий рівень життя - намагався "підмінити" тезами про Асоціацію з ЄС, покарання Януковича, тощо; плани на майбутнє, без аналізу "досягнень" минулого.
Найсміливіші журналісти - Mykhailo Tkach, Жартовська, Дмитро Гнап (Dmytro Gnap), Svetlana Kryukova.
Дуже хвилювався (обличчя,поза, ноги руки)) відповідаючи на питання по власному банку та ннавчанню дітей за кордоном, светер сина з написом "Russia".
Загалом тіло президента часто було красномовніше слів ... нажаль ... й правдивіше.
Відверта брехня - у відповідь на питання про зростання МіжнарІнвестиційного банку (який належить П. Порошенку), Президент заявив про те, що чує цю інформацію вперше, а потом обмовився "що наводили справки" й почав розказувати в деталях цю інформацію "про яку почув вперше".
Визнав що порушив законодавство України надаючи громадянство Боровику, оскільки знав про його німецьке громадянство.
Маразм виступу - заява про те, що українські ЗМІ ніколи не були такими вільними як тепер (а ще мертвими, підпаленими й без ліцензій(((.
Нажаль не прозвучали запитання щодо тарифів, офшорів Президента, Ротердама+, протистояння на 9 травня, пенсійної реформи, землі .... багато того, що реально цікавить суспільство.

Ruslan Bortnik


Поделиться​​ новостью:

- "Тесно общаться с сестринскими церквями". Что на самом деле заявил Вселенский Патриархат по обращению Порошенко-Парубия об автокефалии
- Популярное немецкое издание Die Welt опубликовало большое расследование о персональной коррупции президента Украины Петра Порошенко
- Порошенко застеріг Святослава Вакарчука, що з ним станеться, якщо піде балатуватися у президенти
- Мысли президента. г. Киев, ул. Банковая. 2018 год
- Выступления любого из украинских чиновников - это просто пена, которой заполняют смысловую пустоту
20:53Май, 14 2017 10501

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю