Прикриття словами про Майдан і корумпована влада – найвищий цинізм

Прикриття словами про Майдан і корумпована влада – найвищий цинізм

Майдан Гідності мав на меті зупинити узурпацію влади кланами

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що оцінка результатів управління країною напередодні третьої річниці Майдану Гідності свідчить про продовження недолугої, корумпованої і вкрай руйнівної політики чинної влади, що призвела до подальшої узурпації влади та значного погіршення соціально-економічного становища населення.

«Яка найвища межа цинізму, прикриваючись словами про Майдан, зберігати ще гіршу і більш корумповану якість управління країною!», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій та голів парламентських комітетів.

За словами політика, Майдан Гідності мав на меті зупинити узурпацію влади кланами і підвищити якість життя кожного пересічного українця, натомість сьогодні «клани стали спільниками разом із вищим керівництвом країни».

«Не просто клани правлять країною, а один із керівників кланів очолює країну і підпорядковує всі фінансові потоки і економічне життя», – обурено зауважила Юлія Тимошенко.

Лідер фракції «Батьківщина» також нагадала присутнім, що українці постали проти узурпації влади і авторитаризму, але «сьогодні узурпація влади і авторитаризм досягли такого рівня, що соромно на це дивитися».

«Сьогодні приватизована система влади, а куми, свати і родичі розставлені на посади на всіх рівнях», – наголосила політик.

Парламентарій також нагадала, що на Революції Гідності люди повстали проти свого жахливого життя, але влада натомість запропонувала «збільшення тарифів, замороження заробітних плат та соціальних видатків».

«Це і є сьогодні ті зобов’язання, які ви брали на Майдані? Ви не просто розтоптали все це, але і відкинули країну на 20 років назад», – звернулась вона до присутніх.

Юлія Тимошенко подякувала всім активістам Майдану Гідності, хто повстав проти системи і намагався вибороти право на зміни, які чинна влада нині знівелювала.


Поделиться​​ новостью:

- 100 самых богатых людей Украины - "Фокус"
- Давид Сакварелидзе: Пленки Онищенко дают шанс осуждения президента Украины
- Дмитрий Спивак: ПАРАДОКСАЛЬНАЯ РЕАЛЬНОСТЬ)))
- Капустин Андрей: И как вам этот плач на лужайке?
- Министр Омелян поступил, как настоящий евробляхер
14:23Февраль, 20 2017 572

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю