Про ОРДЛО, заводи і людей там. А Ви знаєте, що тамтешні пенсіонери отримують 2 пенсії, українську і російську і живуть краще наших?

Про ОРДЛО, заводи і людей там. А Ви знаєте, що тамтешні пенсіонери отримують 2 пенсії, українську і російську і живуть краще наших?

Про ОРДЛО, заводи і людей там.

1. Пам'ятаючи, як виводили шахтарів Дтек на вулиці Києва (щоб добитися Роттердаму) я без ілюзій розумію, коли і для чого згадують про простих людей.

2. Готовий від себе особисто допомогти українській сім'ї переїхати подалі від терористичних організацій лнр-днр на контрольовану територію, допомогти з проживанням та допомогти знайти роботу.

3. Тариф на е/е в ОРДЛО 0,81 російських рублів, тобто десь 38 наших копійок (про газ - навіть не говорю). Може тому, що українське вугілля туди іде зовсім не по Роттердаму? І навіть при такій пільговій ціні за нього не платять.

4.Пенсіонери, які живуть в ОРДЛО і зареєструвались на контрольованій територіі, отримують дві пенсії: російську у рублях і українську у гривнях. Так що, як мінімум, пенсіонери там живуть точно краще, аніж у інших регіонах Украіни. Може варто подумати про наших пенсіонерів? До Європи ми дуже наблизились тільки в частині тарифів, давайте чесно.

5. Рахуючи збитки від блокади, рахуйте, будь ласка, коректно. Якщо сталь з Алчевська не пішла на експорт, то пішло на експорт більше руди з Кривого Рогу (та яка раніше ішла на Алчевськ). А може, піде на експорт більше сталі з інших украінських підприємств, які збільшать виробництво.

Я вже мовчу про те, як корупція на тій торгівлі та спец дозволах розідає правоохоронну систему та контролюючі органи.

Я прихильник того, що блокаду треба переводити у якісь політичні рішення. Більше того, можливо, доцільно зберегти певні важливі зв'язки, які складають технологічний ланцюжок украінських підприємств. Але правильні рішення тоді, коли ти правильно володієш всією повнотою вхідноі інформації. А це точно не ті лозунги, які часто звучать останнім часом.

 

Andriy Gerus


Поделиться​​ новостью:

- Юрий Касьянов: Исход в Армении решила армия
- КОЛЯХОРОШИЙПАРЕНЬ. Партія "Рух нових сил" Саакашвілі закликає на мітинг за відставку Порошенка
- Дмитрий Спивак: ОНА - ФЕЕРИЧЕСКАЯ... А ее советы бесценны и мудры. "Откровения от Ульяны"
- Серж Саргсян подал в отставку с поста премьер-министра Армении. Заявление
- Порошенко подталкивают к отказу от второго срока. Основной удар против него придется на осень
19:48Февраль, 27 2017 1147

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю