Степан Хмара: ПРО ПОРОШЕНКА І НОВИНСЬКОГО

Степан Хмара: ПРО ПОРОШЕНКА І НОВИНСЬКОГО

Генеральний прокурор озвучив інформайцію про те, що він зробив подання до ВРУ на дачу згоди на притягнення до кримінально відповідальності народного депутата Вадима Новинського

Генеральний прокурор озвучив інформайцію про те, що він зробив подання до ВРУ на дачу згоди на притягнення до кримінально відповідальності народного депутата Вадима Новинського.
Якщо це бажання щире, а подання підготовлено професійно, то такий крок треба тільки вітати. Чи це так - скоро побачимо?!
Персона Новінського несе неабияку загрозу для національно безпеки Украни. Саме він призначений Кремлем куратором і координатором " русской православной церкви" в Україні , яка лицемірно називає себе УПЦ МП ( МП останнім часом намагаються якнайменше озвучувати). Останнім часом начальники цієї структури люблять вживати: УПЦ канонічна, хоча всі, хто хоч трохи знайомий з історією - знає: що "канонічність" московської церкви фальшива з самого початку, і здобута вона була, за допомогою брутального насильства і підкупу ( така собі гібридна канонічність). 
Московська церква, як суспільний інститут, ніколи не мала нічого спільного з принципами християнства - завжди була політико-ідеологічним інструментом російського імперіалізму. Після розпаду СССР, ця так звана церква, знову підвищила свій статус і є головним провідником "русского міра" - сучасною агресивною ідеологічною доктриною московського імперіалізму.
Московська церква в Україні - це дуже небезпечна "пята колона", яка несе загрозу національній безпеці України.
Вона виконує роль такзваної "м'якої сили" російського імперіалізму ( "русского міра"). Хоч в Україні вони вже значно нахабніше поводяться ніж "м'яка сила" в інших країнах, про що яскраво засвідчують: поведінка ублюдка Онуфрія (предстоятеля УМПЦ МП) на урочистому засіданні ВРУ, коли ця потвора, відмовилася вшанувати пам'ять загиблих українських патріотів, а куратор, організатор і фінансист УПЦ МП Новинський знахабнів до того, що вже демонстративно застосував силу до митрополита Драбинка, бо Новинського дратує його проукраїнська позиція.
Звісно, що Москва відводить Новинському дуже важливу і відповідальну роль, тому його кремлівські господарі вирішили делегувати його у велику , офіційну політику. У 2012 році мали відбутися довибори до ВРУ. Добра нагода для трампліну у велику політику. Але ж Новинський громадянин Росії!
І ось тут відбулася цікава подія. До президента Януковича звертається з поданням, в якому просить надати громадянство В. Новинському, бо він, виявляється, "має визначні заслуги перед Україною". І автор цього подання, Міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко.
Далі Порошенко перечисляє підприємства, які входять до бізнес-імпері Новінського і всі його "заслуги". серед яких і те, що Новинський є засновником благодійного фонду. А той "фонд надає благодійну підтримку , спрямовану на виховання майбутнього покоління". Організатори фонду підтримують духовно-просвітницьку діяльність, намагаються зберегти культурну та історичну спадщину". Тобто, виявляється, Новинський займається крім економічної діяльності, ще й розбудовою" русского міра в Украні". А якже інакше.
Отже, оперативно у 2012 р. Новинський став громадянином України і в цьому ж році обраний народним депутатом України від Севастополя. Ось така історія.
Тепер цікаво чи Порошенко змінив палку любов на гнів, що мало ймовірно, бо в Порошенка крім шкурного інтересу сумніваюся, чи є ще якісь інші почуття?Можливо у Порошенка проявився апетит до деяких маєтків Новинського?
Правдоподібно все значно прозаїчніше: створити ілюзію про активну боротьбу проти активного московського агента, а насправді - попіаритися, що Президент дуже любить.

 

Степан Хмара

Київ, 08.11.2016


Поделиться​​ новостью:

- Срочное обращение Михаила Саакашвили к Порошенко: беги, барыга, беги! (ВИДЕО)
- КАК СААКАШВИЛИ В МЮНХЕНЕ ОТОБЕДАЛ
- СТЕПАН ХМАРА ПООБІЦЯВ МЕРУ КИЄВА КЛИЧКУ ВІДСТАВКУ ЗА ВИКОНАННЯ ЗЛОЧИННИХ НАКАЗІВ ПОРОШЕНКА І ТРАНСПОРТНИЙ КОЛЛАПС У СТОЛИЦІ
- Лиза Богуцкая: Нас есть будущее. И мы его достойны!
- Капустин Андрей: ТЯЖЕЛА ТЫ, ПОСТУПЬ МУДОЗВОНА
Ноябрь, 08 2016 1890

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю