Про "Самопоміч", Юру "Єнакієвського" і брехунів з "Народного фронту"

Про "Самопоміч", Юру "Єнакієвського" і брехунів з "Народного фронту"

Знаєте, іноді дивує.....хоча ні - ідіотизм деяких нардепів та їх помічників нажаль вже навіть не дивує. Кілька слів про пані Тетяну Чорновол з "НФ" та її вірного друга Андрія Дзиндзю

Знаєте, іноді дивує.....хоча ні - ідіотизм деяких народних депутатів та їх помічників нажаль вже навіть не дивує. Сьогодні кілька слів про пані Тетяну Чорновол з "Народного фронту" та її вірного друга Андрія Дзиндзю.

Так ось ці два шановані "революціонери" на цьому тижні розродилися не аби якою "сенсацією" - виявилося що Семенченко & "Самопоміч" не перекрили залізничну гілку з окупованого Вуглегірська на Попасну (через Світлодарськ) і тим самим нібито забезпечили вільний прохід вугілля з шахт самого Юрія Іванющенко! У підтвердження своїх слів вони надали відео нескінченно довгих потягів, що кожного дня йдуть з окупованих територій наповнені вугіллям....хоча ні, стривайте - відео чомусь не має. Мабуть з технічних причин щось там не склалося. Ба, нема навіть жодного фото?.. Як прикро - невдача спіткала радянського спортсмена...

Проте у наявності бачимо інший факт, а саме мапу залізничних шляхів - бінго! І цей факт є беззаперечним, бо ж він таки доводить, що там є рейки та шпали, бо ж вони позначені на мапі. Ну, принаймні мають бути. І потяги там же ходять, мабуть. Ну, принаймні мають ходити, бо ж колія для того ся і будувалася, еге-ж?..

Так ось що маю сказати цим двом оленям:

По-перше, пані Тетяна, ви можете бути якоюсь хоч трохи послідовною? Бо ж ви з першого дня на лайно сходили - так критикували того Семенченка і його блокаду. А тепер осьо кажете: нє порядок - не усе перекрито! Де ваша логіка - загубилася? Чи просто вже пішла від вас у розпачі?..

По-друге, як на вашу думку ми щось десь там не перекрили, то взяли свого Авакова з його "Азовом", взяли Геращенко з його пістолетами, взяли того дибіла Парубія з мегафоном, поставили сцену зі своїми прапорами поперек рейок і перекрили вже! Буде гарний піар для "Народного фронту".

По-третє, відкрию вам, посіпакам недолугим, Америку - вугілля там дійсно певною мірою рухається, проте що ж це за вугілля і звідки/куди саме воно йде? А йде воно по колії з Попасної до Світлодарьску, тобто у зворотньому напрямку від того, який ви там вказуєте. Чому ж саме у Світлодарьск? Бо ж саме там, йолопи, заходиться Вуглегірська ТЕС, що споживає не "антрацит", а вугілля саме газових марок, яке видобувається на шахтах вільної України. 
І до речі належить ця ТЕС державі. І вона є абсолютно прибутковою. І середня зарплатня тут у робітників на рівні 9000грн. І це вам не скрізь збиткові ТЕС пана Ахмєтова, що кожного року якісь там дотації від держави вимагає.

В-четверте, якщо ви стверджуєте, що ми не перекрили колію з окупованого Єнакієво/Вуглегірська на вільні Світлодарськ/Попасну, то в мене таки є просте нафіг запитання - якого дідька нам перекривати колію, яка в напрямку лінії фронту вже давно є зруйнованою і останній раз вагони з вугіллям саме з окупованої території пройшли мабуть десь роки зо два потому?

Ну і п'яте на останок - до чого тут взагалі "Самопоміч" і Іванющенко? Де хоч мінімальна логіка? Яким взагалі чином у вашій хворобливій уяві утворюється подібний логічний ланцюг?.. Чому немає прізвища Путіна, Януковича? Чому, врешті-решт, не Пабло Ескабар чи Усама бен Ладен?.. Гулять так гулять, пані Тетяно - жгітє ісчо!

Тож у підсумку можу сказати одне - недарма у вашої політичної партії на сьогодні рейтинг на рівні 2%. З такими неадекватами іншого й бути неможе.

 

Евгений Шевченко


Поделиться​​ новостью:

- Алексей Куракин: Угар «гідності». Нет того энтузиазма!
- ЛИГБЕЗ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ПОРОШЕНКОВ
- Українців хочуть змусити платити борги ОРДЛО та олігархів
- О РЕКЛАМЕ «ГАЗПРОМА» В СЕРДЦЕ УКРАИНЫ
- "Штрафбат" по-порошеновски !
12:26Февраль, 25 2017 1420

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю