Про Семенченка і не лише про нього

Про Семенченка і не лише про нього

Згадайте 2014-й.

Згадайте 2014-й
Так, основний тягар винесли на собі Збройні Сили. Проте без добровольців вони не спромоглися би. Справа не у вогневій потужності. Справа в людях, готових вбивати ворога. І коли регулярні військовики просили наказів і роз'яснень, вагалися стріляти, зупинялися, віддавали ворогу зброю і техніку, сотні злих чоловіків йшли вбивати ворогів не за наказом, а за своєї справжньою чоловічою природою. Вони були тим запалом, який ініціював опір. Завдяки ним втягнулися військовики.
Добровольці, так.
Не лише "добробати", а всі, хто добровільно, а не за повісткою йшли вбивати ворогів в батальйони ТрО, в механізовані і десантні бригади. Хто своїм завзяттям надихав інших.
Насамперед йшли такі, хто готовий ризикувати. Це все було авантюрою, бо ніяких гарантій, і організувати їх могли ті, хто спроможний на авантюру. Бува, що зовсім не військові люди. Люди, які мали за плечима і кримінал, і ка зна що, які могли переступити через правила і діяти не так, як написано, а так, як треба. Без таких все було би набагато гірше. І ми маємо бути вдячними їм. Це не зробило їх ідеальними і прикладами для дітей. Ні, не зробило. Хтось з них наробив помилок і навіть гірше, і ще нароблять, але без таких нам зараз не можна, як не було можна тоді.
І про "найманців" Семенченка.
Про таке стверджувати просто ганебно.
Найманець той, хто працює за гроші. А ті чоловіки роблять справи через переконання і віру. Якщо Семен знаходить, чим їх забезпечити - то гарно. Бо без ресурсів нічого не зробити. Взагалі нічого. Без тих грошей максимум - це долучитися до чергової смолоскипної ходи, яка, до речі, теж потребує витрат. З таким самим результатом, який дали попередні ходи - з ніяким.
Без людей, які роблять суспільно важливі справи професійно, ніяких зрушень не буде. Зробити такі справи винятково у вільний від роботи в конторі або в цеху час неможливо. І цим людям так само як і всім потрібно чимось годувати свої родини.
І якщо ти своїми коштами не підтримуєш на регулярній основі жодну з організацій, краще мовчи про те, хто за що платить. Важко жити, нема вільної копійчини? Чим важче жити, тим більше ти мав би підтримувати тих, хто спроможний на організовану діяльність.
Я був дотичний до діяльності двох правильних організацій, "Поступу" і Українського Легіону. Організацій, які мають стріжень і ідею. Хто з вас їх підтримує матеріально? Чи інші, правильні на вашу думку організації, які діють системно і послідовно?
Авжеж, ви про них не чули, бо телеканали Поршенка, Пінчука, Ахмєтова і Коломойського про них не розповідають.
Отож.
Замість Семенченка можна згадати інші прізвища, сутність не зміниться.

Святослав Стеценко

Поделиться​​ новостью:


- Яценюк назвал неожиданное условие, при котором "НФ" поддержит Порошенко на выборах (ВИДЕО)
- ЖУРНАЛІСТСЬКЕ РОЗСЛІДУВАННЯ! Держсекретар МінАПК Андронов - теж «хороший парень» для влади
- Занесли обратно. Кто и зачем возвращает Романа Насирова в кресло главы ГФС
- Что делать заемщикам во время военного положения
- Оплеуха для Порошенко: большинство украинцев не поддерживают военное положение — опрос
- Коммуналка увеличится на четверть. Как украинцы будут платить с января 2019 по новым тарифам
- ОМЕЛЯН ДОЛЖЕН СИДЕТЬ. С БЕЛЫМИ МЕДВЕДЯМИ
- Юлия Тимошенко предлагает вернуть НАЦБАНК под контроль государства и снизить проходной барьер на парламентских выборах до 2%
- Катастрофа для украинской внешней разведки! Семочко нагло обманывал всю страну!!!
- Тимошенко и ее партия по-прежнему имеют наивысшие электоральные рейтинги — опрос КМИС
16:49Октябрь, 26 2017 1988

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю