Загрузка...

Про що я думаю? Немає у нас в Україні ні Черчеллів ні Рузвельтів, одне суцільне ...порошенко

Про що я думаю? Немає у нас в Україні ні Черчеллів ні Рузвельтів, одне суцільне ...порошенко

Черчилль знищував економіку ворога усюди - на воді, на землі, у повітрі, по усьому світу - будь-де і будь за що

Сьогодні я думаю про те, що зробила Англія, коли Гітлер почав війну. Вона конфіскувала усе майно Німеччини на свою користь і не тільки на Туманному Альбіоні, а й поза його межами у своїх колоніях або ж країнах-союзниках.

Але Черчилль звісно на цьому не зупинився і пішов ще далі - наприклад, у 1940 році уряд Британії взяв під свій контроль ті акції "Іракської нафтової компанії", які належали мільйонеру Гульбенкяну і зробили це тільки тому, що він хоч і не був громадянином Німеччини, проте проживав у Парижі - тобто на території, що була окупована ворогом. А це означало, що Гульбенкян під загрозою ув'язнення або смерті міг вести свій бізнес в інтересах країни-агресора. І ніхто з ним не панькався і жодних перемовин з цього приводу не вів - рішення було прийнято в односторонньому порядку. Чому? Тому що таке рішення абсолютно для усіх було очевидним і цілком логічним - війна є війна.

І звісно, що англічане не торгували з фашистами. І німецьки банки в Лондоні не працювали. Черчилль знищував економіку ворога усюди - на воді, на землі, у повітрі, по усьому світу - будь-де і будь за що!

І тільки в Україні на четвертому році війни російський бізнес почувається як вдома - ніхто нічого не конфіскує, банки собі працюють, торговельні комплекси, бізнес-центри, заводи, фабрики та пароходи - усе норм. 
Ну, ввели там якісь санкції на деякі банки. Під тиском суспільства. На тому ж четвертому році. Ну поміняють ті прізвища в статуті, ну замінять вивіски на щось "європейське" - проведуть ребрендінг так само, як це зробив Лукойл. І далі будуть собі працювати, тому що усе це грьобана циркова вистава для українців, які мають затулити свої пельки, будувати "собачі будки" і в жодному разі не розхитувати човен, бо Петро #Порошенко у нас на жаль не Вінстон #Черчилль і ніколи їм не буде, тому що між величним лідером нації та звичайним баригою нескінчена прірва.

P.S.: до речі, ще один приклад - в 1945 році у Франції автомобільний завод "Рено" та авіаційний завод "Гном і Рон" було конфісковано державою за співпрацю їх власників із фашистами. Уявляєте собі щось подібне на рахунок обленерго, що належать Медведчуку чи Григорішину? ТЕС, що належать Ахмєтову? Криворізький ГОК, що належить Новінському та Абрамовичу? Ото ж бо й воно...

Евгений Шевченко


Поделиться​​ новостью:

- Возможно, эта осень будет действительно другой...
- Варшава. Реальная история
- Украина - политика по законам шоу-бизнеса
- А Конституцию вы нахр@на тр@х@ете?
- Появились ВИДЕО драки представителей НАБУ и САП
- Гройсман: я не случайный еврей и ничего не имею против русского народа—Frankfurter Allgemeine Zeitung
- Порошенко в очередной раз «порвал» с Россией только ради пиара под выборы — Deutsche Welle
- Рейтинг Гриценко обвалился из-за Балоги
- Как деньги из Киево-Печерской лавры уходят в Россию
- ПО НАКАТАННОЙ СКОЛЬЗКОЙ ДОРОЖКЕ - А ПОЧЕМУ БЫ НЕТ, ЕСЛИ БЫДЛОМАССА ВТОРОЙ РАЗ СЪЕСТ?
15:45Март, 31 2017 1113

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю