Проблема Революції гідності у тому, що не було ніякої Революції гідності - Олександр Ружанський

Проблема Революції гідності у тому, що не було ніякої Революції гідності - Олександр Ружанський

зараз я спробую пояснити таку свою позицію.

Одразу скажу, що цей невеличкий допис не був таким собі невмотивованим вкиданням. Ми с другом вели переписку щодо останніх фактів правового жахіття, до якого докотилася правоохоронна система в країні і що Революція гідності нічого в цій системі не змінила.

Я резюмував бесіду висловленням, що Революція гідності нічого і не могла змінити, оскількі її не було взагалі. Власне, це резюме і стало постом. І, хоча, в мене давно таке розуміння, відкрито я про це кажу вперше. Вперше, як раз тому, що не хотів розводити зайві дискусії, як з наївними ідеалістами, так і з бридкими маніпуляторами.

Але, вибачте - заїбало! 
Заїбало, що мерзенні покидьки, намагаючись морально легітимізувати свій прихід до влади на хвилі масових протестів народу проти дій інших негідників, постійно називають ці протестні і трагічні події саме Революцією гідності.

Заїбало, що, аби виправдати своє гучне сьорбаньє з владного корита, новітні хазяєва життя оперують поняттями Гідності і Революції, хоча, реально нічого революційного в нашому постсовку не відбулося, а Гідність така ж далека від цих уйобків субстанція, як і інша галактика.

Але ж, в такий спосіб нам намагаються нав'язати хибне уявлення про те, що нинішня влада виродків і є продуктом гідності нашого народу. І нажаль дехто продовжує вестись на такі пропагандистські і психологічні маніпуляції.

Дійсно, переважна більшість з тих, хто вийшов на Майдан, в першу чергу, рядові протестувальники, виходили з почуття власної гідності і прагнення до змін в країні.

Проте, чи можна індивідуальні посили вважати за системну подію?

Ось такий приклад. Чи аналогія. Доволі реальна, до речі.
Ви прийшли на футбол. Прийшли подивитися на яскраве видовище. Ви натхненно вболівали за свою команду, але вона програла. І раптом стає відомо, що тренер і ключові гравці вашої команди гру ганебно продали.

Питання : ви футбол дивилися, чи договорняк? В чому приймали участь ті гравці команди, яка програла, але які не здогадувалися про злив і билися на полі зі всієї сили? У футболі, чи у виставі, де вони стали несвідомими заручниками зради своїх партнерів?

У когось знайдеться розум стверджувати, за таких обставин, що вони дивилися або приймали участь у спортивному змаганні? Думаю, жодної такої людини не буде.

Тоді чому, дивлячись на той мегапіздець, який коїться зараз в країні, на захмарну брехливість, цинічну дволикість і відкрите окозамилювання влади, хтось може вважати, що це є результатом Революції Гідності?

Я так вважати не хочу і не буду. Я хочу мати надію, що справжня Революція гідності ще попереду.

Олександр Ружанський


Поделиться​​ новостью:

- Лиза Богуцкая: Пипец. Приплыли. Этот мерзавец собирается нас мариновать еще 5 лет
- Юрій Дерев'янко: Список 64 депутатів, які підписали подання про ініціювання питання про усунення президента Порошенка з поста в порядку імпічменту
- Юлія Тимошенко: Хай буде як в нудній Європі!
- ИТОГИ четырёх лет правления президента, - Гольдарб
- УЕФА запретил убирать рекламу "Газпрома" с НСК Олимпийский - министр типа спорта Украины
13:27Июль, 17 2017 3619

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю