Простий прогноз для влади: Лі Куан Ю – або каюк

Простий прогноз для влади: Лі Куан Ю – або каюк

Владі настав час зрозуміти, що її проблеми не в цій конкретній блокаді

Зараз такий момент, коли всі шукають ворогів або інтересантів, а я хочу, щоб мене просто правильно зрозуміли. Тут немає ні спекуляцій, ні “зради”, ні інтриг проти влади. Навпаки – турбота про неї (точніше, про країну – через неї), адже все вже цілком зрозуміло, все лежить на поверхні. І якщо влада не зробить висновки, цим обов’язково скористаються інші, не будемо обговорювати, хороші вони чи погані.

Владі настав час зрозуміти, якщо вона чомусь досі не зрозуміла, що її проблеми не в цій конкретній блокаді, не в цих конкретних протестах. А в тому, що президентові (й уряду, відповідно) все одно доведеться визначитися зі своїми подальшими діями і показати народові, хто йому ближчий  – Джордж Вашингтон, який поклав приватне на вівтар Америки, або Жорж Милославський, якого цікавили “куртки шкіряні дві штуки… ” й так далі. Я не знаю, що кажуть президенту його радники і піарники (можливо, професійно тримають рожеві окуляри, і якщо так – це дуже погано і для влади, і для країни). Але визначитися і дати зрозуміти людям, яким є рішучий вибір влади, доведеться в будь-якому разі, це політично неминуче. Два стільця розсунулися на непристойну ширину, на них довго не всидіти.

Тому що питання про пряму фінансову зацікавленість у владі близького президентсько-урядового кола залишаються. Вони не тільки нікуди не зникають, а з плином часу, з мовчанням та бездіяльністю лише посилюються. І відповіді на ці запитання потрібні, більш того ‒ вони неминучі. На мій скромний погляд, у Порошенка ще залишається шанс стати першим справжнім президентом України. Увійти в історію не тією людиною, яка максимально збільшила особистий статок на посаді голови держави, а тією, яка по суті заснувала країну. Особистий статок має тимчасово відійти на другий план, не керувати думками та діями. Звичайно, тут можна згадати “бджіл проти меду” і всім скептичним співтовариством мене висміяти. Я до цього готовий і не заперечую, адже, ймовірно, це буде заслужено. Але я все-таки спробую вірити в Порошенка, маючи на увазі, що він людина передусім розумна. Людина, що любить владу і славу, сподіваюся, не менш ніж гроші, яких в нього вже й так, м’яко кажучи, достатньо.

Корупція стала головним і загальним звинуваченням українців на адресу влади ‒ чи висловлюють вони його на вулицях, чи ні. Президент, який терміново не почне боротися з корупцією на самому верху, в осяжному майбутньому зі 100% гарантією перетвориться на політичний труп. Порошенку, якщо він хоче політично вижити, потрібно почати саджати або хоча б “відправляти в біги”, відганяти від влади скомпрометованих людей зі свого найближчого оточення. Тих відомих суспільству корупціонерів, яких безпосередньо пов’язують з його ім’ям та з іменами членів уряду. Йому треба забути ці олігархічно-мафіозні манери, припинити ці нічні й будь-які інші таємні зустрічі із “зацікавленими людьми”. Аби політично вижити, йому треба стати прозорим і публічним, причому найближчим часом.

На мій погляд, шановний Петре Олексійовичу, ваше політичне майбутнє описується просто: Лі Куан Ю – або каюк. На щастя, ваш бонус у тому, що цей вибір залишається за вами.


Поделиться​​ новостью:

- КАЖЕТСЯ, У НЕГО (Цукерберга) ПРОБЛЕМЫ?
- Порошенко не дозволить чіпати Кучму – експерт про розслідування вбивства Чорновола
- Глеб Простаков: Запрос на какого-то другого кандидата в президенты Украины в обществе просто огромен
- Определить антиукраинскую деятельность легко...
- Жить по-новому: от мести до идиотизма власти
08:24Февраль, 21 2017 462

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю