Рада продовжила мораторій на купівлю-продаж землі ще на рік

Рада продовжила мораторій на купівлю-продаж землі ще на рік

Щоосені український парламент продовжує мораторій на землю. Депутати побоюються "збагачення представників великого капіталу" за рахунок власників землі+

Верховна Рада продовжила мораторій на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення до 1 січня 2018 року. Законопроект №5321-1 в цілому підтримали 297 депутатів.

У той же час Рада відхилила законопроект Юлії Тимошенко про продовження мораторію на купівлю-продаж землі ще на п'ять років і аналогічний проект Олега Ляшка.

Нагадаємо, що 3 жовтня голова місії МВФ в Україні Рон Ван Руден, говорячи про земельну реформу, зазначив, що існуючий мораторій робить неможливим повноцінний розвиток сільськогосподарського сектора і використання землі в якості застави для отримання кредитів. "Тому для України важливо рухатися вперед з земельною реформою і внести в парламент нове законодавство, яке дозволить продаж землі", - сказав представник МВФ.

6 вересня президент України Петро Порошенко закликав Верховну Раду зняти мораторій на продаж землі. "Відсутність права на вільну купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення, безумовно, стримує інвестиції в аграрну сферу, порушує права селян, занижує, між іншим, оренду, виймаючи з їхньої кишені останні копійки", - заявив Порошенко.


Поделиться​​ новостью:

- Заур Калмыков: Страна победившего Рошен ! Стыдно и больно на всё это рабское непотребство смотреть....
- Почему Рада не хочет денонсировать Договор 1997 года о "Дружбе и добрососедстве с РФ"?
- Депортация Саакашвили - Вся украинская власть ищет варианты и самое смешное - все они плохие
- Про Рошен в 1941 году
- Дмитрий Суворов: Статус Президента европейской страны обязывает быть таким как все
Октябрь, 06 2016 495

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю