Рак, як і багато інших захворювань, які вважаються невиліковними, легко виліковний навіть в передостанній стадії

Рак, як і багато інших захворювань, які вважаються невиліковними, легко виліковний навіть в передостанній стадії

Рак, як і багато інших захворювань, які вважаються невиліковними, легко виліковний навіть в передостанній стадії
Доктор Джоанна Будвіг була сім разів номінована на Нобелівську премію в галузі медицини, що вже викликає повагу до її роботи. Вона вилікувала 90% своїх пацієнтів з онкологічними захворюваннями. У зв'язку з її разючими успіхами доктор Будвіг стала найзапеклішим ворогом фармацевтичної мафії.
Про природу онкопроцесу - розростання грибків, здогадався лікар онколог Тулліо Сімончіні і відсидів 3 роки у в'язниці, так як відкрито почав лікувати людей по-швидкому. Його злочин полягало в тому, що він зрозумів, злоякісні пухлини - це розрослися грибки.
Мені в своїй практиці вдавалося виліковувати не тільки рак, але і астму, нейродерміт, гіпертонію та інші «невиліковні» захворювання. Знав я небагатьох лікарів, які виліковували хворих своїми методами, а в їх картках писали призначення, затверджені Міністерством охорони здоров'я, тобто для комісії або прокуратури.
На жаль, лікар, що знає, як вилікувати, не застосовуватиме свою майстерність, тому що він ризикує потрапити до в'язниці. Справа в тому, що, практично, всі хворі - невротики. Так, вилікувавши, наприклад голову неадекватної людини, а у того захворіла дупа, і той зв'яже біль з лікуванням, то ясний подальший хід подій...
Доходить до маразму. На лікарів, якi вилікували хворого на рак незатвердженими методами були порушені кримінальні справи. Судять за те, що врятували людей по-своєму від страшних болів, від повільного згасання за допомогою вигідною для мафії хіміотерапії?!?
У глобальних масштабах фармацевтика заробляє величезні суми, а це значить, що мертві і здорові пацієнти не прибуткові для неї. Рак це найприбутковіше захворювання в історії медицини і ділки-фармацевти намагаються зробити все можливе, щоб зберегти саме такий стан справ.
Ракова індустрія вибудувана на брехні! Виникає велике питання - хто справжній професіонал і хто шарлатан з науковим ступенем!!! Думаю, що всі зі мною погодяться в тому, що шарлатани фармацевтичні фірми, якi створюють дорогі препарати, а професіонали - це ті, хто робить хворих людей здоровими. Заради порятунку людини необхідно дати лікареві відносну свободу у виборі методів лікування, якщо він бере відповідальність, за життя хворого на себе. Тоді буде менше бездарних лікарів, більше здорових людей.

Георгий Стоцкий


Поделиться​​ новостью:

- Армения, 100 дней Никола Пашиняна — Би-би-си
- Юлия Тимошенко: общество получит реальное влияние на власть через Референдум. ВИДЕО
- Я горжусь тем, что я ничего не украл… - Саакашвили
- КЕМ СТАНУТ ДЕТИ ВОРОВ?
- Людоедские советы Уляны Супрун (Generalplan Ost)
- Макс Бужанский: Госкомтелерадио - тусовка чертей! Тупые, жадные, трусливые, позорные дегенераты
- Семен Семенченко: Відкрийте очі !!!
- Андрей Капустин: У СУПЕРМЕНА ОМЕЛЯНА БЫЛА БОЛЬШАЯ ГИПЕРЛУПА, ОН ЕЙ ГОНЯЛ МЕДВЕДЕЙ В КРЕМЛЬ, ЗА ЧТО ИМЕЛ ТАРЕЛКУ СУПА) ВИДЕО
- Переможні технології виборів-2019
- "Они" красную черту! Как спасти Украину?!
11:18Май, 16 2017 861

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю