Рак, як і багато інших захворювань, які вважаються невиліковними, легко виліковний навіть в передостанній стадії

Рак, як і багато інших захворювань, які вважаються невиліковними, легко виліковний навіть в передостанній стадії

Рак, як і багато інших захворювань, які вважаються невиліковними, легко виліковний навіть в передостанній стадії
Доктор Джоанна Будвіг була сім разів номінована на Нобелівську премію в галузі медицини, що вже викликає повагу до її роботи. Вона вилікувала 90% своїх пацієнтів з онкологічними захворюваннями. У зв'язку з її разючими успіхами доктор Будвіг стала найзапеклішим ворогом фармацевтичної мафії.
Про природу онкопроцесу - розростання грибків, здогадався лікар онколог Тулліо Сімончіні і відсидів 3 роки у в'язниці, так як відкрито почав лікувати людей по-швидкому. Його злочин полягало в тому, що він зрозумів, злоякісні пухлини - це розрослися грибки.
Мені в своїй практиці вдавалося виліковувати не тільки рак, але і астму, нейродерміт, гіпертонію та інші «невиліковні» захворювання. Знав я небагатьох лікарів, які виліковували хворих своїми методами, а в їх картках писали призначення, затверджені Міністерством охорони здоров'я, тобто для комісії або прокуратури.
На жаль, лікар, що знає, як вилікувати, не застосовуватиме свою майстерність, тому що він ризикує потрапити до в'язниці. Справа в тому, що, практично, всі хворі - невротики. Так, вилікувавши, наприклад голову неадекватної людини, а у того захворіла дупа, і той зв'яже біль з лікуванням, то ясний подальший хід подій...
Доходить до маразму. На лікарів, якi вилікували хворого на рак незатвердженими методами були порушені кримінальні справи. Судять за те, що врятували людей по-своєму від страшних болів, від повільного згасання за допомогою вигідною для мафії хіміотерапії?!?
У глобальних масштабах фармацевтика заробляє величезні суми, а це значить, що мертві і здорові пацієнти не прибуткові для неї. Рак це найприбутковіше захворювання в історії медицини і ділки-фармацевти намагаються зробити все можливе, щоб зберегти саме такий стан справ.
Ракова індустрія вибудувана на брехні! Виникає велике питання - хто справжній професіонал і хто шарлатан з науковим ступенем!!! Думаю, що всі зі мною погодяться в тому, що шарлатани фармацевтичні фірми, якi створюють дорогі препарати, а професіонали - це ті, хто робить хворих людей здоровими. Заради порятунку людини необхідно дати лікареві відносну свободу у виборі методів лікування, якщо він бере відповідальність, за життя хворого на себе. Тоді буде менше бездарних лікарів, більше здорових людей.

Георгий Стоцкий

Поделиться​​ новостью:


- Газ. Тарифи. МВФ. Головне правило взаємодії з МВФ – якомога скоріше відмовитись від співпраці з МВФ
- ЦІНА НА ГАЗ в нашій країні - ЦЕ ПОДАТОК, за рахунок якого корупційна влада вирішує свої проблеми
- ЧТО ГОТОВИТ НАМ КАБМИН ГРОЙСМАНА НА 2019?
- "Навчив державою керувати" - Винницкому базарному "бальцеровичу" уже "нема чим давати здачу"
- Чего только не придумают пропагандисты Порошенко, что-бы 5-й год оправдать грабёж населения страны
- Порохоботы пытаются вывести своего шефа из под газового удара, "переводя стрелки" на Гройсмана
- Макс Бужанский: Экспертная шваль, это уж совсем мерзкая гниль. Мать родную продадут. Дно народа
- Украина занимает 123-е место в мире из 140 стран по уровню личного богатства граждан, но...
- Стало известно, о каких "русских шпионах" заявит завтра Василий Грицак на брифинге СБУ
- Уряд Порошенка-Гройсмана порахував, що для життя в місяць потрібно...., а Коболеву з Ситником?
11:18Май, 16 2017 894

добавить "БЕЗЦЕНЗОР" в закладки!

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю