РЕДУТ “ВІЛЬНА УКРАЇНА” У М.КУП'ЯНСЬК ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВІДЕО)

РЕДУТ “ВІЛЬНА УКРАЇНА” У М.КУП'ЯНСЬК ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВІДЕО)

Сьогодні, 12 березня, у місто Куп'янськ виїхала спостережна група Штабу Блокади. Основними завданнями групи є виявлення товарооббігу через прикордонну із країною-агресором Російською Федерацією станцією товарів залізничним шляхом та підготовка місцевості для встановлення редуту.

На станції Куп'янськ було виявлено 3 поїзди із вугіллям, що надійшли із Росії. До великого здивування було виявлено велику кількість проросійсько-налаштованого населення. На місце тимчасової дислокації групи приїхало близько двохста тітушок, близько ста працівників поліції, “космонавтів” та вийшли місцеві жителі-прихильники Добкіна та Кернеса. Спостережну групу Штабу Блокади, яка склалась із двадцятьох бійців Внутрішнього Корпусу Батальйону Донбас і Айдар та Добровольчого Руху ОУН, місцеві жителі Куп'янська зустріли вигуками “майдануті”, “бандерівці”, “фашисти”. Шквал зомбованого обурення з боку місцевих відбувався у кращих традиціях стику 2013-2014 років, що переконує у лише у активній згоді із торгівлею з країною-агресором під час війни.

Оскільки з нещодавних пір поліція Донецької та Луганської областей у незаконний спосіб перешкоджають пересуванню громадян України, що є учасниками Блокади торгівлі на крові, підкріплення Штабу Блокади та активісти фізично не змогли дістатися місця подій. Через переважаючу кількість “тітушок” і поліції та неможливість дістатись місця подій народним депутатам, було прийнято рішення встановити редут у Куп'янську, що вже отримав назву “Вільна Україна”, наступного тижня, заздалегідь заручившись підтримкою патріотів України.

Штаб блокади закликає патріотів, ветеранів та активістів Харківщини, а також журналістів та патріотів з усієї України, підтримати Блокаду торгівлі на крові та надати підтримку редуту “Вільна Україна” наступного тижня, про встановлення якого буде повідомлено заздалегідь.

 

Штаб блокади торгівлі з окупантами


Поделиться​​ новостью:

- Андрей Капустин: У СУПЕРМЕНА ОМЕЛЯНА БЫЛА БОЛЬШАЯ ГИПЕРЛУПА, ОН ЕЙ ГОНЯЛ МЕДВЕДЕЙ В КРЕМЛЬ, ЗА ЧТО ИМЕЛ ТАРЕЛКУ СУПА)
- Переможні технології виборів-2019
- "Они" красную черту! Как спасти Украину?!
- Кум Путина возвращается в украинскую политику, чтобы стать громоотводом для Порошенко? — Deutsche Welle
- Грёбаное, грёбаное днище! Государство Украина у нас - гиперлупнутое на всю голову
- Лиза Богуцкая: Для депутата главное - вылить кучу д@рьма и не нести ответственность за базар
- Михаил Саакашвили: Прямая демократия для Украины!
- Помощь воюющим на востоке тоже хотят сделать "гибридной". Откровение Волонтера... (ВИДЕО)
- України, заради якої жив Василь Стус, досі немає
- «Только медведи, говоришь, будут ходить до Москвы?» Пока Омелян запрещает транспортное сообщение с РФ, его жена успешно торгует в Москве
19:45Март, 12 2017 931

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю