РЕДУТ “ВІЛЬНА УКРАЇНА” У М.КУП'ЯНСЬК ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВІДЕО)

РЕДУТ “ВІЛЬНА УКРАЇНА” У М.КУП'ЯНСЬК ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВІДЕО)

Сьогодні, 12 березня, у місто Куп'янськ виїхала спостережна група Штабу Блокади. Основними завданнями групи є виявлення товарооббігу через прикордонну із країною-агресором Російською Федерацією станцією товарів залізничним шляхом та підготовка місцевості для встановлення редуту.

На станції Куп'янськ було виявлено 3 поїзди із вугіллям, що надійшли із Росії. До великого здивування було виявлено велику кількість проросійсько-налаштованого населення. На місце тимчасової дислокації групи приїхало близько двохста тітушок, близько ста працівників поліції, “космонавтів” та вийшли місцеві жителі-прихильники Добкіна та Кернеса. Спостережну групу Штабу Блокади, яка склалась із двадцятьох бійців Внутрішнього Корпусу Батальйону Донбас і Айдар та Добровольчого Руху ОУН, місцеві жителі Куп'янська зустріли вигуками “майдануті”, “бандерівці”, “фашисти”. Шквал зомбованого обурення з боку місцевих відбувався у кращих традиціях стику 2013-2014 років, що переконує у лише у активній згоді із торгівлею з країною-агресором під час війни.

Оскільки з нещодавних пір поліція Донецької та Луганської областей у незаконний спосіб перешкоджають пересуванню громадян України, що є учасниками Блокади торгівлі на крові, підкріплення Штабу Блокади та активісти фізично не змогли дістатися місця подій. Через переважаючу кількість “тітушок” і поліції та неможливість дістатись місця подій народним депутатам, було прийнято рішення встановити редут у Куп'янську, що вже отримав назву “Вільна Україна”, наступного тижня, заздалегідь заручившись підтримкою патріотів України.

Штаб блокади закликає патріотів, ветеранів та активістів Харківщини, а також журналістів та патріотів з усієї України, підтримати Блокаду торгівлі на крові та надати підтримку редуту “Вільна Україна” наступного тижня, про встановлення якого буде повідомлено заздалегідь.

 

Штаб блокади торгівлі з окупантами


Поделиться​​ новостью:

- ВНИМАНИЕ! Банки массово блокируют счета. Почему?
- Алексей Куракин: Мы - в дурдоме
- Господи, а нас уже убили..
- Как безработные могут получить субсидию ЖКХ
- Почему Порошенко с упорством маньяка стремится возвратить Януковичу звание президента?
- Стало известно, кто в 2019 году будет самым реальным кандидатом в президенты Украины!
- Союз оборони Кайтселійт (ест. Kaitseliit) — добровольчі воєнізовані формування в Естонії (Історична пам’ятка)
- ПОЧЕМУ НЕ РАСТЕТ УКРАИНСКАЯ ГАЗОДОБЫЧА?
- Моя история выхода из Иловайского котла
- Эксперты vs икс-перды, или как их отличить?
19:45Март, 12 2017 896

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю