Рейтинг найпопулярніших країн, де ховаються українські корупціонери

Рейтинг найпопулярніших країн, де ховаються українські корупціонери

Найпопулярнішим напрямком для підозрюваних у корупції є Росія+

Серед тих, хто нині переховується в Росії – екс-прем’єр-міністр Микола Азаров, колишній президент Віктор Янукович, колишні голова податкової Олександр Клименко та керівник Нацбанку Сергій Арбузов, “талановитий” бізнесмен Сергій Курченко та інші. А екс-нардепи Вадим Колесніченко та Олег Царьов ховаються в окупованому Росією Криму.

Другою за популярністю країною є Іспанія. Тут мають будинки і ті, хто вже в розшуку, і ті, кого незабаром можуть оголосити в розшук. “Корупціонерам до останнього здавалося, що в Іспанії їм “світить сонце”. Однак, блискавична операція місцевої поліції по затриманню злочинної групи Степана Черновецького стала громом серед ясного неба. Поліція ще тільки перевіряє рахунки українських емігрантів”, – розповідається в сюжеті. До речі, незадекларована вілла Петра Порошенка виявилася сусідкою вілли Володимира Путіна в мальовничому іспанському місті Марбелья.

В Ізраїлі комфортно може бути тільки тим, кого підтримують зі США. Без такої підтримки корупціонерам в цій країні може бути важко. В Австрії знайшли притулок олігарх Дмитро Фірташ, син Миколи Азарова, і, за деякими даними, брати Клюєви.

Куди збираються тікати нинішні корупціонери поки що не відомо. Скоріше за все, вони впевнені у власній безкарності, хоч і готуються до можливого повстання, от вже й водомети ремонтують...


Поделиться​​ новостью:

- Лиза Богуцкая: Ника Гварамия и Олега Сандро Панфилова внесли в ОПГ "Миротворец"... идиоты
- Корчак и Гонтарева. НАПК не хочет обнародовать результаты проверки декларации Гонтаревой
- Количество бедных в Украине уже более 22 млн.чел.
- О РЕИНТЕГРАЦИИ ЧЕСТИ, СОВЕСТИ И ДОСТОИНСТВА
- Сергій Дацюк: ЧОГО МИ БОЇМОСЯ?
Сентябрь, 25 2016 380

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю