Російські вугільні Орли «Укрзалізниці»

Російські вугільні Орли «Укрзалізниці»

Ми продовжуємо раніше розпочате нами журналістське розслідування під риторичним питанням: «Хто ж зараз дійсно керує нашою залізницею?»

Ми  продовжуємо раніше розпочате нами журналістське розслідування під риторичним питанням: «Хто ж зараз дійсно керує нашою залізницею?»

І цього разу в поле зору потрапили дві, на перший погляд, не дуже примітні транспортні компанії, але які на диво здійснюють великі об’єми вантажних перевезень залізницею, і яким «Укрзалізниця» із завидною стабільністю, як по годиннику та у першу чергу (хто з підприємців стикався з проблемою, той розуміє чому тут застосований іронічний вислів), надає вагонний парк у розмірі більше 20 000 вагонів щомісяця! Дійсно, не багато вітчизняних перевізників можуть похизуватися такою турботою з боку нашої рідної УЗ. Бо навіть за сором’язливими підрахунками це буде десь біля 2 млрд. грн. щомісячного прибутку. Так це ж не погано скажете ви і були би праві, але якщо б ці гроші залишалися в нашої країні та працювали на її економіку, а не використовувались за іншім призначенням!

Тому поступово викладемо факти що маємо. Цими двома компаніями є ТОВ "Атлант Капітал" (ЄДРПОУ 41317440, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 37/41, офіс 9) та ТОВ "Транспортна перевізна компанія" (ЄДРПОУ 40293115 м. Київ, вул. Кутузова, 18/7). Остання, раніше була добре відома на УЗ як ЗАТ "Транспортно-експедиційна компанія "Енерготранс" (ЄДРПОУ 32382179 м. Київ, вул. Кутузова, 18/7).

Не дивлячи на вказаних, на даний час, в офіційних держреєстрах засновників (Мажура Ірина Володимирівна та Семко Володимир Олександрович відповідно), можна не сумніватись, що фактичним бенефіціарним власником цих комерційних структур є Орлов Володимир Олександрович. А якщо точніше, то «вугільна родина» Орлових: Орлов Андрій Вікторович (колишній депутат ПР, давний партнер донецького олігарха, - громадянина РФ Віктора Нусенкіса та бізнес-партнер Рината Ахметова), Орлова Ольга Олександрівна – його дружина, Орлова Наталія Вікторівна – його сестра та саме Орлов Володимир Олександрович – чоловік останньої. Вся ця «орлина родина» мала при Януковичі та має до цього часу прибутковий бізнес у сфері купівлі/продажу вугілля, коксу, руди а також надання транспортно-експедиторських послуг з їх перевезення.

Бізнес-імперія Орлових до цього часу успішно контролює діяльність шести вуглезбагачувальних фабрик на непідконтрольних Україні територіях: «Антрацит», «Кондратівська», «Пролетарська», «Стахановська», «Торезька» та «Чумаківська», а також Горлівський коксохімзавод. Головною фірмою у цьому бізнесі до недавнього часу було ТОВ "Енергоімпекс" (ЄДРПОУ 30962337), яке після невдалих слідчих дій Донецької прокуратури було у минулому році, як кажуть, без «шуму и пыли», припинено судовим рішенням про банкрутство. Разом з тим, ТОВ "Промислова компанія "Енергоімпекс" (ЄДРПОУ 38471232) зі всіма своїми філіями успішно продовжила роботу фінансово-промислової групи.

По цю сторону лінії розмежування Орлови також мають розвинену структуру, що оформлена на довірених людей, при цьому за якимось дивним сімейним принципом (наприклад це особи з родин Семко, Черкасових, Єрьоміних). Можливо, у випадку арешту та звинувачень, родинні стосунки дозволяють згідно діючих законів не свідчити один на одного. Але це тільки наша версія цих загадкових обставин.

Щоб не втомлювати читача павутинням зміни власників яке відбувалось на протязі років аби уникнути прізвища Орлов у засновниках, просто перелічимо ці всі структури ФПГ, які нам вдалося встановити: ТОВ "Ісіда" (ЄДРПОУ 30277521), ТОВ "Кіт" (ЄДРПОУ 32282030), ЗАТ "Донецька Вуглепереробляюча Група" (ЄДРПОУ 32397850), ТОВ "Енергокапітал" (ЄДРПОУ 32672040), ТОВ "Енергобуд" (ЄДРПОУ 32716462), ТОВ "Донбас Якість" (ЄДРПОУ 33671142), ПРАТ "Гріфон" (ЄДРПОУ 34499914), ТОВ "Кронус Лтд" (ЄДРПОУ 34583094), ТОВ "Кассія лтд" (ЄДРПОУ 34799033), ТОВ "Ресурсенерготрейд" (ЄДРПОУ 34828746),  ТОВ "Ранок" (ЄДРПОУ 30556156), ТОВ "Істек" (ЄДРПОУ 32510349), ТОВ "Енергоіндустрія" (ЄДРПОУ 39395870), ТОВ "Енергоуправління" (ЄДРПОУ 31407801), АТ “Європейський Промисловий Банк” (ЄДРПОУ 36061927). Але, заради справедливості слід значити, що хоча б в останній структурі прізвища Орлових, як засновників бізнесу, все ж таки згадуються, напевно тільки тому що є відповідна постанова НБУ про обов’язкове розкриття власників банків в Україні.

Користуючись тим, що через військові дії на Донбасі видобуток вугілля в Україні скоротився практично удвічі, а також тим, що наразі половина теплових електростанцій відчувають гострий дефіцит вугілля, у той час, як на складах шахт, які знаходяться на окупованій території, лежить за різними оцінками до 3 млн тон вугілля, Андрій Орлов з родиною постачає його з так званих «ДНР» та «ЛНР» за різними схемами до України.  ТОВ "Транспортна перевізна компанія" (ТОВ «ТПК») теж приймає у цьому активну участь. Але не так просто отримати в «Укрзалізниці» таку велику кількість вагонів що б забезпечити його перевезення та вирішити всі питання з контролюючими органами.

Це питання Андрій та Володимир Орлови вирішують за сприянням свого бізнес-партнера громадянина РФ Волобуєва Альберта Віталійовича (давнього друга Януковича Олександра Вікторовича). Волобуєв А.В., у свій час, через своїх ставлеників в «Укрзалізниці»  забезпечив надання щомісячно до 30 – 40 тис. вагонів для  ТОВ "Атлант Капітал" та ТОВ «ТПК».

Тільки після складання потужної конкуренції з боку Групи «Метінвест», яка почала тіснити Орлових та лобіювати виділення вагонів під власну транспортно-експедиційну компанію, їх кількість впала аж до 20 тис. на місяць. Але у планах потужного сімейства через вже окреслені та інші можливості пролобіювати свого керівника на всю «Укрзалізницю» в цілому.

Необережні висловлювання і скандали навколо діючого Міністра інфраструктури Володимира Омеляна під яким вже захиталося крісло та амбіції новопризначеного керівника «Укрзалізниці» Євгена Кравцова щодо міністерського портфелю, створює для російської «вугільної колони» сприятливі умови щодо реалізації їх плану, який на перший погляд може здаватися зовсім не реальним.

Але призначення своєї людини на посаду керманича УЗ за сприянням прихованих від стороннього ока провладних зав’язків Орлових та Волобуєва є тим чинником, який може не враховувати тільки поверховий погляд на речі що останнім часом відбуваються в «Укрзалізниці». Вочевидь, що, як кажуть, «обсмоктані» у ЗМІ зі всіх боків, так звані «смотрящие» за «Укрзалізницею», можуть виявитися хлопченятами у порівнянні з «вугільними орлами» нашої залізниці. За цьому тлі дуже дивними звучать висловлювання у пресі Володимира Омеляна, який нещодавно дав ексклюзивне інтерв’ю  виданню DATA.UA та відповідально заявив про те, що на УЗ корупції більше нема!

Ще на більш сумні думи неводе той факт, що фірма «Capital International LLC», яка на 100% належить Орлової Ольги Олександрівні, зареєстрована в США за той же адресою де зареєстрована і американська компанія "Вьюдл Інк.", а саме, - Centerville road, suite, 400, Wilmington, DE 19808 (Сентервіль Роуд, офіс 400,  м. Вілмінгтон, округ Нью-Касл 19808 штат Делавер).

І саме ліквідатором  представництва "Вьюдл Інк." в Україні (ЄДРПОУ 26603687), котре займалося якимось «Дослідженням кон'юнктури ринку та виявлення суспільної думки» був нині діючий керівник «Укрзалізниці»  Кравцов Євген Павлович у далекому липні 2014 року. Тому і рахуйте шановні читачі, чи може, наприклад, у такий системі координат Єрьомін стати Кравцовим, а сам Кравцов, - Омеляном. Побачимо…

Але нема ніякого сумніву що на «Укрзалізниці» розпочата системна робота спецслужб нашого північного сусіда спрямована на забезпечення кадрового реваншу та призначення на ключові посади необхідних їм людей які будуть керовані зовні. В подальших публікаціях нами планується оприлюднити факти які напряму будуть свідчити про таких посадовців «Укрзалізниці». Як у таких випадках кажуть, -

далі буде ….

Поделиться​​ новостью:


- Утро на следующий день после выборов
- Тимошенко ответила на вопросы журналистов
- Тимошенко ответила на вопросы журналистов
- Коломойский опроверг, что спонсирует Зеленского и Тимошенко и пообещал "сделать приятно" Порошенко перед вторым туром
- Facebook заблокировал всю рекламу недодиктатора Порошенко и его конченных порохоботов
- Екатерину Варнаву внесли в cписок "врагов Украины"
- Какое-то предгрозовое состояние перед 31 марта
- Светит ли «Л/ДНР» включение в состав РФ: интересный прогноз
- История с «Сеткой»: политолог рассказал, как теперь действуют агитаторы Порошенко
- Нацкорпус анонсировал очередной Майдан
- Политолог о выборах-2019: «Сетка» поможет Порошенко лишь при одном условии
- Выборы-2019: политолог рассказал, кому Путин поможет выйти во второй тур
- Новый скандал перед выборами: с кем тайно встречалась Тимошенко. ВИДЕО
- Известная ведьма и прорицательница раскрыла секреты Зеленского
- Сергій Дацюк: КАНДИДАТИ
00:07Март, 17 2019 1091

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю