Степан Хмара: Розслаблятися передчасно! Політика Порошенка має всі ознаки колабораціоністської

Степан Хмара: Розслаблятися передчасно! Політика Порошенка має всі ознаки колабораціоністської

Полытика Порошенка є загрозливою для національних інтересів України. І брехлива демагогія Порошенка на засіданні РНБО засвідчила, що в нього, поки-що, не спрацьовує здоровий глузд та інстинкт самозбереження

Розслаблятися передчасно!

Нарешті Порошенко і його РНБО, під тиском громадськості, зробив пів кроку в правильному напрямку - ухвалили рішення про припиненння торгівлі з окупованими територіями України ( однак, не знаю, як там у них сформульовано, може з "непідконтрольними" чи "ефективно контрольованими"). Не думаю, що вони здатні вичавити з себе, що ці території окуповані і контрольовані окупантом - Російською Федерацією.

Але цей півкрок не означає, що Порошенко і його кліка зробили висновки з помилок своєї згубної для України політики. Ніскільки. Вони це зробили зі страху перед українським народом.
Спробували силою розігнати блокувальників, і незважаючи на зомбування ватаги брехливих гнид ("політологів", "експертів"), які не злазять з телеекранів - побачили обурливу реакцію по всій Україні. Злякалися. Але не покаялися.

І знову Порошенко продовжує нахабно брехати і ніскільки не хоче вирішувати проблему чесно і по справедливості. І знову він це підтвердив, заперечуючи проти ухвалення Закону про окуповані території Донецької і Луганської областей, бо за його словами, такий закон означав би відмову від цих територій. Яка нахабна брехня!

А від чого ж їх звільняти, якщо вони не окуповані? Якщо немає закону про окуповані території, то окупант юридично не визначений. Отож то. У нас юридично АТО, тобто внутрішній конфлікт (саме так весь час стверджує Путін). З Путіним все зрозуміло, чого він хоче - знищити Україну як державу. Але чому ж так опирається Порошенко визнати Росію окупантом? Очевидно, що бізнесові інтереси кліки Порошенка і російської мафії переплетені і домінуючі, але вони загрозливі для національної безпеки України.

Хіба те, що Україна, постачаючи окуповані території всім необхідним: харчовими продуктами, будівельними матеріалами (в тому числі для спорудження воєнних об"єктів), а також товарами, які йдуть через окуповані території в Росію, не облегшувала, не зменшувала витрати Росії на війну проти України?! А преференції для російських банків та інших галузей бізнесу в Україні - це хіба не працює на вигоду агресору?!

Порошенко заявляє, що він буде звільняти окуповані території політико-дипломатичними засобами. Ці казочки чуємо від Порошенка вже три роки. Наслідки теж знаємо: згідно з Мінським договорняком Порошенка з Путіним, наших військових , як куріпок відстрілюють артилерійсько-ракетно-танковим вогнем російські окупанти і організовані ними колаборанти, а наші не завжди мають право відповідати навіть стрілковою зброєю.

Не думаю, що Порошенко настільки дурень, щоб не розуміти, що звільняти наші території ми можемо лише застосовуючи комплекс заходів: силових операцій, економічних, інформаційно-пропагандиських, політико-дипломатичних, які мають бути першочерговими, а всі інші похідними від цього означального.

Політика Порошенка має всі ознаки колабораціоністської. Вона є загрозливою для національних інтересів України. І брехлива демагогія Порошенка на засіданні РНБО засвідчила, що в нього, поки-що, не спрацьовує здоровий глузд та інстинкт самозбереження. Потрібно більше суспільного тиску, щоб протверезити таку потвору.

 

Степан Хмара


Поделиться​​ новостью:

- Помощь воюющим на востоке тоже хотят сделать "гибридной". Откровение Волонтера... (ВИДЕО)
- України, заради якої жив Василь Стус, досі немає
- «Только медведи, говоришь, будут ходить до Москвы?» Пока Омелян запрещает транспортное сообщение с РФ, его жена успешно торгует в Москве
- Горишние Плавни (бывш.Комсомольск) - чище всех. Рейтинг городов Украины по качеству воздуха
- Квазикандидаты в Президенты - классификация
- Короля формирует свита - Тупой и еще тупее. Везде. От губернаторов и журналистов до порохоботов...
- Добровольная слепота - cуть с@чьего государств!
- Какого кандидата в Президенты поддерживать?
- Знаете, почему у нас сидит только Ефремов?
- Парадами в Украине командуют политические черти
11:40Март, 16 2017 6044

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю