РУХ НОВИХ СИЛ сьогодні о 18 годині оголосить план мирної зміни влади

РУХ НОВИХ СИЛ сьогодні о 18 годині оголосить план мирної зміни влади

Сьогодні ввечері РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі оголосить свій план мирної реальної зміни влади в Україні на всіх рівнях

Сьогодні ввечері РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі оголосить свій план мирної реальної зміни влади в Україні на всіх рівнях.

Про це заявив лідер партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі під час народного віче на площі біля Верховної Ради України, де зібралось кілька тисяч українців. 

Саакашвілі повідомив, що оголошений план буде стосуватись не просто трьох вимог з якими вийшли люди ще 17 жовтня.  

«Наш план буде стосуватись тільки однієї теми - законної, мирної, але реальної зміни влади в Україні на всіх рівнях. Я дуже вдячний, що ви зібрались зараз, але я закликаю всіх, хто зараз працює, прийти сюди на площу після 18 год і затвердити наш план», - закликав політик. 

«Ми не хочемо революції, ми хочемо мирно отримати краще майбутнє для нашої країни», - заявив Саакашвілі. 

 

Саакашвілі нагадав, що перший раз люди зібрались тут 17 жовтня і чекали, що влада побачить обурених нетерплячих людей, і щонайменше задовільнить їхні три вимоги – прийме закон про антикорупційний суд, нове виборче законодавство та ухвалить закон про зняття депутатської недоторканності. 

«Сьогодні, після довгої паузи, після того як люди тут стояли 2 тижні вони внесли на розгляд тільки закон про виборче законодавство, законопроект про зняття недоторканності перенаправили в Конституційний Суд, а від створення Антикорупційного суду Порошенко фактично відмовився. Всім європейським політикам він каже, що підтримує його, але зараз це не на часі», - заявив Саакашвілі.

Політик відзначив, що цих кількатисяч людей, які зібрались під Верховною Радою влада обдурила і не збирається дослухатись до їхньої думки.

«Те, що ми бачимо сьогодні – нас всіх банально розвели. Нам збрехали, вони і не збирались йти на зустріч народу. Сьогодні у них останній день коли вони можуть використати шанс і щось зробити. У них є тільки один план – що люди втомились, підуть додому і вони продовжать грабувати людей. Але на віче, ввечері, ми маємо оголосити свій план», - зазначив лідер РНС.

Крім того, Саакашвілі додав, що на площі біля Верховної Ради сьогодні відкриють пам’ятник Небесній Сотні з гаслом «головним джерелом влади є народ», який привезли з Одеси.

 

Поделиться​​ новостью:


- Водительские права в Украине предложили выдавать без прохождения курсов
- Цезарепапизм Порошенко - это диагноз)
- Опубликован алгоритм перехода церковных общин
- Строительство платных дорог в Украине отсрочили на год
- СБИТЬ ЮЛИЮ ЛЮБОЙ ЦЕНОЙ! Холуятник на Банковой прикупил и выдвигает в президенты - нардепа из НФ - Тимошенко Юрия Владимировича. Ну не мерзость?
- Нарушая запреты. Какие российские сериалы все равно смотрят украинцы
- Александр Болюх: А МОЛЧАЛИВЫМ ЛОХАМ - НИЩЕТА, ТАРИФЫ, ТОМОС И БЕСКОНЕЧНОЕ АТО!
- Визит Собчак в Киев вызвал ажиотаж
- Выборы и торговая война. Угрозы для Украины в 2019
- Укроборонпром назвал ТОП разработок года
- Порошенко заявит о выдвижении в президенты 2 февраля, - СМИ
- Facebook удалил российские аккаунты, писавшие об Украине
- Нацбанк назвал причины низкой позиции гривны в индексе Биг-Мака
- Ахметов, Кернес, Труханов и остальной холуятник спешно подчищают хвосты — нардеп Лещенко
- В УПЦ МП отреагировали на новый "церковный" закон
17:39Ноябрь, 07 2017 3068

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю