Саакашвілі анонсував мітинг у середу під Радою

Саакашвілі анонсував мітинг у середу під Радою

Міхеіл Саакашвілі збирається провести мітинг у середу ввечері, 25 жовтня на площі Конституції біля будівлі Верховної Ради

Екс-президент Грузії і лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі збирається провести мітинг у середу ввечері, 25 жовтня на площі Конституції біля будівлі Верховної Ради.

Про це заявив Саакашвілі в ефірі телеканалу "NewsOne" у вівторок, передає "Інтерфакс-Україна".

 

"Однозначно Порошенко хоче мене заарештувати… я свідомо йшов на цей ризик. я знав, що зі мною можуть так вчинити (заарештувати – РЕД.), але з іншого боку я їхав, тому що не можна віддавати Україну на відкуп. Тому завтра о 7 годині ми збираємося на площі. Я хочу запросити киян і людей, які хочуть приїхати, щоб ми зібралися завтра говорити про майбутнє", - сказав Саакашвілі.

Він нагадав, що 7 листопада у народних депутатів почнеться пленарний тиждень, на якому вони можуть розглянути законопроекти, ухвалення яких вимагають учасники акцій.

 "Я думаю, що вони можуть спокійно внести депутатську недоторканність і можуть прийняти в той же день - Конституційний суд може розглянути це (законопроекти про зняття депутатської недоторканності - ред) на цьому тижні", - вважає Саакашвілі.

"І я думаю, що вони спокійно можуть прийняти закон про вибори, де мажоритарні округи, через які олігархи впливають на політику, воно буде вирішене ... Мені здається, всі ці три питання можна буде прийняти ", - зазначив екс-президент Грузії.

Лідера партії "Рух нових сил" зазначив, що в разі, якщо Верховна Рада прийме необхідні законопроекти, то "люди розійдуться".

"Люди чекають 7 листопада ... Парламент обіцяв, президент обіцяв виконати, якщо вони це виконають, то люди розійдуться, якщо їх вимоги будуть виконані. Мені здається, це правильно", - сказав М.Саакашвілі.

Поделиться​​ новостью:


- СРОЧНО! НОВОЕ НАПАДЕНИЕ НА АКТИВИСТОВ!
- Деградации СМИ в Украине
- Продемократическая революция, начавшаяся пять лет назад в Украине еще не закончилась — New Republic
- Макс Бужанский: Народ Против (полит-анатомия)
- «Совести хоть грамм осталось?»: Тимошенко возмущена ложью Порошенко о подаче тепла в Смелу
- ЧЕЛОВЕК БУНТУЮЩИЙ – отговаривать не буду. Но будьте осторожны. Берегите себя. Это сейчас главное
- "Оппозиционная платформа" выдвигает единым кандидатом в президенты Юрия Бойко (с вышками?)
- Александр Кочетков: Кремлевское православие, проклятое место и разборки по-винницки
- ПОДВОЗУ ТОМОСА В КИЕВ ПОСВЯЩАЕТСЯ)
- Ростислав Демчук: Такого занепаду медична система України, мабуть, ніколи не знала (про своє, наболіле)
01:08Октябрь, 25 2017 408

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю