Саакашвілі: «ляшки» і «рабиновичи» – домашні папуги

Саакашвілі: «ляшки» і «рабиновичи» – домашні папуги

Всі критики президента України і влади насправді загрози не становлять

Про це на зустрічі з прихильниками в Дарниці (район Києва) заявив екс-президент Грузії і колишній голова Одеської ОДА Михеїл Саакашвілі.

Політик нагадав, що його і представників партії «Рух нових сил» сьогодні не пускають на телеканали, але охоче запрошують навіть найзатятіших опозиціонерів на кшталт лідера Радикальної партії свого імені Олега Ляшка або депутата Вадима Рабиновича.

Також він вважає, що Петро Порошенко боїться їх через досягнення Саакашвілі на посаді президента і його команди в Україні.

«Всі ці «ляшки» і «рабиновичи» – вони як домашні папуги. Вони можуть обматюкати, але загрози не становлять», – сказав Саакашвілі.

«Порошенко добре знає, що перше, що я зробив на посаді президента – пересадив усіх олігархів і посадових осіб. Він прекрасно знає, що ми забирали у них майно. Він прекрасно знає, що ми розподіляли його серед людей. І він прекрасно знає, що у нас був успіх у побудові країни, чого у нього немає», – зазначив він.

Саакашвілі перерахував також досягнення своєї команди: створення поліції, гучна справа «діамантових прокурорів», відсутність корупції на одеській митниці протягом 1,5 року.

Сьогодні, він вважає, потрібно домагатися дострокових виборів, щоб перервати «міжсобойчик» і привести до влади нових людей. «Забрати владу у бариг. Бариги не можуть будувати нову державу. Його можуть будувати ідеалісти з палаючими очима», – додав він.


Поделиться​​ новостью:

- Кому и почему выгодна нищета в Украине
- Каков поп, таков и приход - об уровне Генпрокурора
- Терпение подходит к концу! Порошенко предал всех!
- Олександр Ружанський: Це грьобана вистава влади
- СавченкоГейт - не ведитесь на весь этот спектакль
08:31Март, 04 2017 6035

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю