Загрузка...

Саакашвілі: Петро Олексійовичу, ви б краще вже собачі будки будували! INFO-SHIT (made in Bankovaya)

Саакашвілі: Петро Олексійовичу, ви б краще вже собачі будки будували! INFO-SHIT (made in Bankovaya)

Адміністрація президента України сьогодні вранці роздала наступні інструкції всім підконтрольним ЗМІ, ботам і спікерам від БПП

Адміністрація президента України сьогодні вранці роздала наступні інструкції всім підконтрольним ЗМІ, ботам і спікерам від БПП. Тези написані Гриньовим і Медведєвим і узгоджені з президентом на щотижневій PR нараді. Петро Олексійовичу, ви б краще вже собачі будки будували, ніж витрачати дорогоцінний час президента воюючої країни на тиражування цієї нісенітниці і відвертої брехні.

«Проведенню реформ перешкоджало також те, що Саакашвілі намагався всидіти на двох стільцях: працюючи губератором і роблячи політичну кар'єру одночасно у двох країнах. Тому на Одещину в нього залишалось все менше часу

Саакашвілі запам’ятався не конструктиними справами, а скандальним піаром та яскравими звинувачуваннями:

- Звинуватив Арсенія Яценюка
- Звинуватив Ігоря Коломойського
- Звинуватив Арсена Авакова
- Звинуватив Романа Насірова
- Звинуватив Геннадія Труханова…

Незважаючи на те, що частина звинувачень була виправданою і їх підтримували, від губернатора крім звинувачень чекали і конкретних завершених справ, а з цим у Саакашвілі були проблеми.

- Саакашвілі отримав повну підтримку Президента. Він мав у області більше, ніж мають інші голови ОДА: свій обласний прокурор Давід Сакварелідзе, свій головний поліцейський Гіоргі Лордкіпанідзе, його керівник обласної митниці Юлія Марушевська, його голови РДА.

Відкритий Центр обслуговування громадян закрили. Дорогу Одеса-Рені так і не відновили, хоча спеціально під це будівництво був прийнятий спеціальний закон. За цей рік інші області, не маючи такого закону, відремонтували під ключ сотні кілометрів доріг, але не Одещина.

- Гучна піар-акція – розташування намету на дорозі, куди губернатор обіцяв перенести свій кабінет, - не дала результату. Коштів від роботи митниці не вистачає, хоч її й очолює Юлія Марушевська, молодий спеціаліст, якого запросив губернатор.

Грузинські виборці дали йому оцінку. Щойно Саакшвілі та його політична сила з тріском учетверте програли парламентські вибори в Грузії. Програні дві парламентських кампанії, одна президентська, і одні місцеві вибори.

- Така вперта наполегливість грузин у негативній оцінці діяльності Саакашвілі явно свідчить про те, що й вони невисокої думки про результативність його реформ. Оцінка з боку українців не буде вищою.

Саакашвілі посилить конкуренцію на полі популістських політичних сил, як-то Батьківщина та Радикальна партія. Ця ніша зайнята. Напевне, для нього корисно було б об’єднати зусилля, але за природою він лідер-одинак.»

Mikheil Saakashvili


Поделиться​​ новостью:

- Возможно, эта осень будет действительно другой...
- Варшава. Реальная история
- Украина - политика по законам шоу-бизнеса
- А Конституцию вы нахр@на тр@х@ете?
- Появились ВИДЕО драки представителей НАБУ и САП
- Гройсман: я не случайный еврей и ничего не имею против русского народа—Frankfurter Allgemeine Zeitung
- Порошенко в очередной раз «порвал» с Россией только ради пиара под выборы — Deutsche Welle
- Рейтинг Гриценко обвалился из-за Балоги
- Как деньги из Киево-Печерской лавры уходят в Россию
- ПО НАКАТАННОЙ СКОЛЬЗКОЙ ДОРОЖКЕ - А ПОЧЕМУ БЫ НЕТ, ЕСЛИ БЫДЛОМАССА ВТОРОЙ РАЗ СЪЕСТ?
17:15Март, 08 2017 1737

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю