САП вимагає відсторонити Охендовського від посади

САП вимагає відсторонити Охендовського від посади

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) просить для голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського запобіжний захід у вигляді застави з арештом майна

Антикорупційна прокуратура проситиме суд заарештувати майно голови ЦВК і відсторонити його від займаної посади на час розслідування. Також прокурори будуть просити суд визначити Охендовському заставу.

Раніше глава САП Назар Холодницький повідомляв про заставу у розмірі 1,2 млн гривень, проте співрозмовники видання стверджують, що остаточна сума застави поки не визначена.

"Арешт майна та застава для нього - це ще терпимо, найбільший опір ми очікуємо від (вимоги) відсторонення від посади", - розповів співрозмовник.

Також джерела пояснили, чому не можуть притягнути до відповідальності американського політтехнолога Пола Манафорта з чорної бухгалтерії Партії регіонів.

"Різниця між Охендовським і Манафортом дуже проста. У документах підписи Охендовського є, експертизи їх підтвердили. А підписів Манафорта там взагалі немає", - заявив співрозмовник видання.

Додамо, Михайло Охендовський заявив, що володіє достатніми аргументами для спростування всіх тверджень, наявних у повідомленні про підозру Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України.

Нагадаємо, НАБУ висунуло підозру голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському. Йому інкримінують хабарництво на суму в понад 160 тисяч доларів.

Зазначимо, вчора Михайло Охендовський не з'явився на допит в НАБУ у справі "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, допит було  перенесено.

Також Охендовський каже, що ніколи не брав хабарів за час роботи у ЦВК.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура перевіряє чотири факти можливого отримання коштів.


Поделиться​​ новостью:

- Юрий Касьянов: Плёнки Онищенко - подлинные
- Как появляется "правильная" социология?
- Украинцев с “большими квартирами” лишат права на получение субсидий – Андрей Рева
- У МИНИСТРА ИНФРАСТРУКТУРЫ ОМЕЛЯНА РОДИЛАСЬ ДОЧКА. ЖЕНА РОЖАЛА ПОЧЕМУ-ТО В США
- Мені соромно називати себе украінкою - думка
14:51Декабрь, 19 2016 577

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю