Савченко прокоментувала поїздку на Донбас

Савченко прокоментувала поїздку на Донбас

Народний депутат України (позафракційний) Надія Савченко назвала свою поїздку на окуповані проросійськими бойовиками території Донбасу «ризиком» задля порятунку українських полонених

Народний депутат України (позафракційний) Надія Савченко назвала свою поїздку на окуповані проросійськими бойовиками території Донбасу «ризиком» задля порятунку українських полонених.

Про це вона написала на сторінці у Facebook.

«Прошу всю Україну підтримати мене, як підтримували мене тоді, коли я була в полоні. Я зараз свідомо пішла на ризик своїм життям, щоб визволити наших українських полонених й довести гуманітарну складову мінського процесу до фіналу», – написала Савченко.

Також вона попросила міжнародної підтримки своїх дій.

Савченко не вказала, з ким вона зустрічалась на окупованих територіях Донбасу і чи вдалося досягти якихось домовленостей. Сайти бойовиків також не повідомляють нічого, окрім самого факту приїзду Савченко на контрольовані угрупованням «ДНР» території.

Сайти бойовиків угруповання «ДНР» сьогодні повідомили про приїзд на контрольовані ними території народного депутата Надії Савченко та керівника українського Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана. За непідтвердженими даними, Савченко і Рубан мали відвідати українських військовополонених, яких утримують в колонії Макіївки.


Поделиться​​ новостью:

- Порошенко спешно расставляет на губернаторские посты гнусных мусоров. Делиться умеют?
- ХРОНИКИ НЕДЕЛИ ОТ АНАРХИСТА
- ПОЧЕМУ ОНИ ПРАВЯТ НАМИ, А НЕ НАОБОРОТ?
- Нардеп Андрей Билецкий рассказал об отношениях с Аваковым и ситуации с Савченко (ВИДЕО)
- ХВОСТ ОТ ДРУГОЙ КОШКИ - Политикам выгодно, когда вокруг нас все сложно, но жизнь гораздо проще
20:09Февраль, 24 2017 653

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю