Семен Семенченко: Барна не був під Іловайськом і близько Я був. І питання Іловайська для мене ключове

Семен Семенченко: Барна не був під Іловайськом і близько Я був. І питання Іловайська для мене ключове

Ні на одне питання по Іловайську ПО не дав відповіді. Тільки бруд в ЗМІ, нахабна брехня підгодованих експертів і Барна з кулаками

Нардеп від БПП Барна напав на представника одного з кандидатів в президенти під час ефіру. Схопив за горло і порвав сорочку .

Приводом послужили слова молодого хлопця про Іловайськ i Порошенка. Нардеп Барна не був під Іловайськом навіть близько. Я був. І питання Іловайська i для кандидата в президенти Порошенка і для мене ключове. І ні на одне питання він за п'ять років не дав відповіді. Тільки бруд в ЗМІ, нахабна брехня підгодованих експертів і Барна з кулаками. Я не маю доступу зараз до жодного каналу. Скрізь в «чорному списку». Але питання задавати буду. Поки не з'явиться можливість взяти за горло помічників російських окупантів зі створення Іловайського котла. Начальника Генштабу, екс-міністра оборони і нинішнього президента.

1. Згідно зі свідченнями командира сектора «Д» генерала Хомчака, 24 серпня 2014 року вiн отримав інформацію про прорив російської армією кордону України декількома колонами з 80-100 одиниць бронетехніки. Відповідна інформація була передана начальнику штабу АТО генералу Назарову. До полудня цю інформацію отримали міністр оборони Гелетей і начальник Генштабу Муженко. Чому Генштаб проігнорував дані розвідки, обклав матом розвідників і не відреагував належним чином на обстановку? А потім продовжив підготовку до військового параду і отримання нагород і військових звань? Начальник Генштабу і міністр оборони - Ваші прямі призначенці, Петро Порошенко. Якщо Ви покривали Муженко і Гелетея всі ці роки, то це означає що Ви знали і схвалювали їх дії.

2. Як вийшло, що колона російських військ безперешкодно зайшла на територію України, після того, як Росія окупувала Крим і протягом усього літа знищувала наші війська на кордоні з Росією? Адже на той момент кількість співробітників СБУ становило 25 тисяч чоловік, ЗСУ - 150 тисяч чоловік і підрозділів МВС - 200 тисяч чоловік. Невже нікому було захистити кордон? Тільки купці «неорганізованих добровольців»?

3. З моменту Иловайской трагедії минуло майже 5 років. Чому обiдва призначених Вами прокурора Шокін і Луценко, протягом цих 5 років не можуть передати справу у відкритий суд, щоб покарати винних в котлi з української сторони?

4. Якщо Муженко визнав, що штурм Іловайська це операція Генштабу, якщо те ж саме визнала Тимчасова Слідча Комісія Верховної Ради в 2014 році і розслідування Генеральної Прокуратури в 2014-2017, то навіщо Ваші пропагандисти обманюють людей, розповідаючи, нібито добровольці туди “самі пішли”, нібито “Коломойський заплатив Комбатам», а Генштаб тут «ні при чому»?

5. «Бойових дій з підрозділами регулярних військ російської армії ми не ведемо» - це заявив все той же Ваш начальник Генштабу Муженко під час зустрічі з військовими аташе іноземних держав в 2015 році. Навіщо призначений Вами начальник Генштабу бреше, якщо в «Зеленому коридорі» саме регулярні війська Російської Федерації знищували українських бійців?

Щоб не створювати лонгрідов, в цьому пості обмежуся п'ятьма питаннями. Далі буде. Але найголовніше питання-про яку боротьбу «Україна з Путіним» під час президентських виборів йде мова якщо на вашій совісті створення цього котла і загибель тисячі кращих бійців? Загибель після якої ви уклали з Путіним Мінськ -1 і почали ганебну торгівлю на крові?

 

 

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


- Порошенко так же похож на Черчилля, как жена генпрокурора Луценко на Мэрилин Монро
- Михаил Саакашвили: выборы в Украине должны стать четким сигналом для каждого политика — Fox News
- Два шага до... государственного переворота) или Почему Украина никак не может успокоиться?
- «Еще может и в морду получит»: Геннадий Москаль назвал победу Зеленского массовым психозом
- Когда организация львовских пр@ституток во главе с мусорным мэром называется - "Самонемич"
- Стало известно, чем займется Коломойский на парламентских выборах
- Чего ждут украинцы от нового президента?
- Янукович хочет вернуться в Украину при новом президенте Зеленском - адвокат
- Плата за бренд: эксперты выяснили реальную стоимость всех iPhone
- В стране произошла 4-ая революция - политолог
- Сторонники Порошенко хотят компенсировать ему народную нелюбовь и ненависть
- Лиза Богуцкая: В предсмертных судорогах Система совершает пассы, которые могут развалить страну
- В Раду внесут законопроект, который сделает Зеленского английской королевой — Дубинский. Видео
- Владимир Зеленский: 10 фактов о которых никто не знал
- Как изменится человечество за ближайшую тысячу лет
13:13Апрель, 09 2019 6712

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю