Семен Семенченко: Щодо нападу на Стерненка

Семен Семенченко: Щодо нападу на Стерненка

Притихне активна і моральна частина - з більшістю влада злодіїв і олігархів зробить все що завгодно. Треба - пограбує,.поставить раком

Відсоток активних людей вкрай малий. Відсоток активних і моральних - ще менше. Якщо частину відправити на фронт, іншу частину розсадити по тюрмах, третю видавити за кордон то частина справи зроблено. Тих, хто залишився можна залякати або покрошити всередині країни. Молотками, ножами, гранатами, кулею. Поставить на зарплатню тих, хто готовий торгувати совістю. До свого часу. А потім у ту ж м'ясорубку. Притихне активна і моральна частина - з більшістю влада злодіїв і олігархів зробить все що завгодно. Треба - пограбує. Треба - поставить раком. Про це говорю з 2014. Просто випишіть всі смерті активних добровольців на фронті, в тилу, додайте напади і в'язниці. А потім подивіться на протилежний табір. Колаборанти, беркутня і тітушки відчувають себе відмінно. Готуються вийти з тіні. Поки ще можна відмахатися ножем як Стерненко. Наступного разу будуть розумнішими - використають гранату. Буде «атовец в депресії, не відомо чому підірвався». У нас в «Донбасі» є своя Небесна Сотня з 2014. І вже не одна. Можна звичайно співати стару пісеньку що «немає лідера». Під олігархічну музику. Можна голову засовувати в пісок. Як страус. А можна об'єднатися навколо ідеї Великої України і почуття самозбереження. Якщо інші почуття вже не працюють. Зараз ті, хто пройшов Майдан, фронт, Блокаду і Грушевського, створюють Сили Оборони України. Двері до нас відкриті. Виходьте на зв'язок. Поки на зв'язок не вийшли з вами.

 

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


- В ЦИК рассказали, каким кандидатам вернут залог
- Дружба по расчету: детали тайного союза Порошенко и Гройсмана перед выборами
- Мюнхен показал, что на Западе уже считают Порошенко «хромой уткой» — политолог
- ГПУ наступает на прессу. У Луценко требует доступ к внутренним документам редакции «Нового времени»
- Против Супрун подали еще три иска
- Судьба страны с бедной экономикой
- Названы топ-20 лучших смартфонов в мире
- Минобороны назвало число пленных на Донбассе
- Возможно ли в 2019-м повторение 2004-го?
- Выборы-2019: Зафиксирована тысяча сообщений о подкупе избирателей
- Обыски в горсовете Николаева: появились подробности
- Как выгодно купить новую квартиру в Киеве
- Александр Гончаров: Какие реформы может посоветовать Украине американский миллиардер, сколотивший состояние на валютных спекуляциях?
- Геращенко рассказала о последних днях Майдана
- В ЕС назвали сроки принятия санкций за Азов
11:27Май, 25 2018 3546

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю