Семен Семенченко: Як з мирних протестуючих проти корупції зробити терористів. ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Семен Семенченко: Як з мирних протестуючих проти корупції зробити терористів. ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Для багатьох українців історія з Савченко і Рубаном незрозуміла. Навіщо? Для чого? Відповіді легко знайти. Треба просто подивитися на вчорашні події в ВР в ретроспективі останніх п'яти місяців. І....

Як з мирних протестуючих проти корупції зробити терористів. Інструкція до застосування.

-------
Для багатьох українців історія з Савченко і Рубаном незрозуміла. Навіщо? Для чого? Відповіді легко знайти. Треба просто подивитися на вчорашні події в ВР в ретроспективі останніх п'яти місяців.

Будь ласка:
--------
1) 17 жовтня 2017 - на протест під ВР виходять кілька організацій і політичних партій. Рада відмовляється задовільнити вимоги людей. Під ВРУ створюється наметове містечко - "Революційний табір". Всі атаки на табір - відбиті добровольцями.

2) 20 жовтня 2017 - заява Порошенка "СБУ, Нацполіцією були знайдені схованки, склади як заготовленої зброї, так і вібухівки. Організатори постійно провокували правоохоронців, бо їм потрібні були ні реформи, ні зміни, їм потрібна була кров". ЖОДНОГО доказу пред'явлено не було.

https://bit.ly/2GgMs0c

3) 21 жовтня 2017 - в наметовому містечку з'являється невідомий зі страйкбольною гвинтівкою. Був видалений за периметр службою коменданта табору. У всіх ЗМІ ця подія подається як "Чоловік намагався пронести гвинтівку з оптикою під ВР". Інформація тиражується у всіх ЗМІ. Після затримання поліцією невідомий відразу ж випускається і знову намагається кілька разів проникнути в наметове містечко. Поліція не реагує.

https://bit.ly/2uhOQPo

4) Міністр МВС Аваков заявляє, що революційний табір фінансує колишній регіонал Олійник. Жодного доказу не було представлено.

https://bit.ly/2HY1oxC

5) 6 листопада 2017 - олігархічні ЗМІ лякають людей «масовим кровопролиттям», що наче планується на мирному марші 7 листопада. Обіцяні вибухи не відбулися, марш відбувся мирно, знову жодного доказу підготовки терактів.

6) 9 листопада 2017 - поліцейські зі службовими собаками приходять до наметів «ревтабору» шукати «російську вибухівку», що за «достовірною інформацією» неодмінно мала там бути. Жодних результатів обшук не дав. Спроба господарів палаток - закарпатської групи "Сонечко" влаштувати показову бійку з поліцією прямо в таборі було припинено службою коменданта табору. Вся група виганяється з табору.

7) 12 листопада поліцією повідомляється про затримання в Києві машини з закарпатськими номерами, в якій знайдено 6 кг вибухівки. Народний депутат Єгор Соболєв повідомляє ЗМІ про те, що представники цієї групи трьома днями раніше вже вигнані з наметового містечка. https://bit.ly/2G4u6MB Скандал затихає. Через кілька днів затриманих випускають без всяких наслідків (!!!) для них.

8) 5 лютого 2018 на суді у Труханова (Солом’янский суд) відбуваються провокації з боку колишнього "беркуту" (тепер полк особливого призначення поліції). Затримано понад 40 осіб. У одного нібито "знаходять гранату". Інформацію відразу ж розтиражовано ЗМІ. На наступний день з'ясувалося, що граната була страйкбольна.

https://bit.ly/2G5Ximm

9) 18 лютого 2018 відбулося багатотисячні мирні марші. У Києві було перекрито декілька станцій метро щоб перешкодити збору людей. Перекриття відбулося через «замінування» одразу сьомох станцій. Жодна доказу мінування пред'явлено не було.

10) 23 лютого прокурор Луценко робить заяву ".. збираються надзвичайно агресивні особи. У одного з них ми вилучили 20 кг пластиду. До відома: 20 кг пластиду знесуть одну стіну ВР повністю. І це факт. Ми затримали групи з купою зброї, які збиралися захоплювати Парламент. І це факт. Був молодий чоловік, який збирався з балкону кидати бойову гранату в зал ВР. І це факт " https://bit.ly/2FZyznO

Жодних доказів або затриманого суспільству пред'явлено не було.

10) 3 березня 2018 - відбувся брутальний силовий розгін «революційного табору». У результаті незаконних дій понад 2 000 спецпризначенців було травмовано декілька десятків мирних активістів та ветеранів Війни за Незалежність. Під час «обшуку» було "знайдено бойову гранату”. Вона і була використана, як «головний доказ» «підготовки терактів». Інформацію було розтиражовано ЗМІ. Про те, що один з учасників "пошуку гранат", співробітник полку особливого призначення (Колишній беркутівець) на наступний день був виявлений СБУ при спробі продати бойові гранати (на Броварський проспекті) ЗМІ промовчали. Промовчали також про наявність в безпосередній близькості від наметового містечка груп спецназу зі зброєю (готових стріляти).

11) 13 березня 2018 року міністр МВС Аваков робить заяву про те що нардеп Семенченко "міг винести зброю в сумках". Семенченко у відповідь публікує відео і дає пояснення. Жодного доказу знову пред'явлено не було.

До 8 березня 2018 всі спроби прив'язати мирні протести до терористичних актів, грошей ФСБ, Курченка, Олійника - ЗАКІНЧИЛИСЯ ПРОВАЛОМ. Довіра до Порошенка катастрофічно падала. І тут - Бінго!
8 березня 2018 року затримується Рубан. Потім повідомляється про причетність нардепа Савченко. Потім починається медійна розкрутка всієї цієї історії в ЗМІ. В результаті з'ясовується, що у всього заколоту всього лише 2 змовники Савченко i Рубан (інші вели всі розмови за дорученням СБУ). За словами самої Савченко вона знала про стеження і записи всіх розмов (і відео, де вона неодноразово дивиться в камеру -підтверджує це). Тобто йшла на участь в цьому сценарії - усвідомлено. Вся ця історія чітко прив'язана ЗМI до Медведчука і Захарченка. Луценко вже анонсував прив'язку до "заколоту" і обласних Рад ( які голосували за недовіру Порошенку) і всіх мирних протестів.

------------
Я різко негативно ставлюся до контактів Савченко з Захарченко, а також до її заяв про "українців по обидва боки", однак "справа Савченко", (розробка якої СБУ і ГПУ почалася в листопаді 2017 - в самий розпал протестів під ВР) для Порошенка, Луценка, Авакова і всієї олігархічної кліки - дар Божий. Тепер до цієї сценарної справи можна буде притягувати будь-якого учасника мирних протестів проти корупції та свавілля влади. І я впевнений, що продовження цього сценарію Кремля і Банкової - буде.

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


- Анти/шоколад)... Зеленский - единственный, кто может показать нутро этой абсурдной «системы Порошенко»
- В столице неизвестные жестоко убили АТОшника
- Для России наиболее выгоден Порошенко, самая невыгодная — Тимошенко, — «Голос Америки»
- Украина поставляла оружие в Россию во время войны, а власть это знает и скрывает — нардеп Алёна Шкрум
- "Ты хочешь, чтоб только тебе сладко было?". Николай Азаров рассказал, как прослушивали и за что из Кабмина уволили Порошенко. ВИДЕО
- Монетизация до первой платежки. Как украинцев будут лишать разрекламированных субсидий деньгами
- Атака бомжей на империю Порошенко. Кто поджигает магазины "Рошен" и при чем тут "Белая балаклава"
- Молодо – зелено. Cекрет рейтинга Зеленского
- Порошенко — двойной агент! Доказательства
- Политолог: «Уже после первого тура выборов может начаться Майдан»
- Не подписали декларацию с врачом? Вот что ожидает пациентов из «красного списка»
- ЦЕ, ШАНОВНІ МОЇ, НАЗИВАЄТЬСЯ ГЕНОЦИДОМ!!!
- Глава ЦИК живет со «смотрящим Порошенко», - Куприй
- Михаил Чаплыга: КАЗУС Зеленского - кратко о главном
- Кого поставит президентом Украины министр МВД?
17:57Март, 23 2018 874

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю