Семен Семенченко: Ахметов злякався і побіг скаржитися в РНБО. Що буде далі з "його" майном

Семен Семенченко: Ахметов злякався і побіг скаржитися в РНБО. Що буде далі з "його" майном

Тут Ахметов сильно збудився. Або злякався, що більш імовірно. Я останні два місяці активно спілкувався з представниками профспілок Бурштинської ТЕС (що належить ДТЕК), ветеранами Іван - Франківської області та депутатами тієї ж обласної ради. І сьогодні мені хлопці повідомляють, що на Бурштинську ТЕС заїхала озброєна група швидкого реагування з Ахметівскою охоронної структури, а місцева СБУ та поліція напередодні "великого шухеру". Посміявся я над цікавою реакцією колишнього "господаря Донбасу" і подумав "заспокояться". Не тут то було. До вечора ДТЕК розкидало по ЗМІ прес реліз з грізною назвою "ДТЕК наполягає на правовій оцінці та негайної реакції правоохоронних органів на загрози народного депутата С. Семенченка по силовому захопленню підприємств і дестабілізації енергетики України" http://bit.ly/2qksDxW

Моя ти рибонька))

Ахметову мабуть не сподобалося моє інтерв'ю Цензору http://bit.ly/2qshy9i в якому я дослівно сказав "Змусимо Уряд забрати його (Бурштинську ТЕС) в державну власність". Прес реліз ДТЕК рясніє яскравими фразами типу "заклики до блокування підприємства", "загрози силового захоплення" тощо. В кінці ДТЕК закликає РНБО і СБУ захистити їх і врятувати від неминучої смерті ))

Громадянин Ахметов! Буду звертатися до тебе безпосередньо. Давай без чинів і всяких прес-служб. По-перше ти правильно злякався. Тому що ми хочемо не зняти з тебе грошей (полякавши приїздом на БТР в ваш офіс, а потім давши індульгенцію на всі художества). І не увійти в долю по Роттердам плюс (полякавши СБУ і погрозивши пальчиком за фінансування тероризму). Ми хочемо нормальну Державу Україна. А в нормальній державі Україна твої художества будуть неможливі в принципі. Тому подивившись на більш ніж 15 мільярдів гривень (які ви з товаришами вкрали з кишень українських споживачів за схемою "роттердам плюс"), подивившись на фінансування тероризму під час закупівлі вугілля на окупованих територіях, згадавши твої погрози всіх відключити і заморозити під час Блокади, ми прийшли до деяких висновків. В яких ще більш зміцнилися вивчивши обставини незаконної приватизації енергетичних підприємств яку ви здійснили на паях з Азаровим відразу після приходу Януковича до влади.

А висновок - такий. Твоя монополія на ринку енергетики - загроза національній безпеці України. І підприємства ці у тебе треба забрати на користь Держави. За невиконання інвестиційних зобов'язань зафіксованих в договорі з Фондом Держмайна. Це - підтверджую. Тільки для цього не треба нічого захоплювати або блокувати. Навіщо? За обставинами приватизації та незаконного виведення коштів через фірми прокладки складено заяву в НАБУ. Причому навіть не мною, а представниками профспілки тих підприємств які ти з Азаровим спер у Держави. Складено робоча група з депутатів Верховної Ради, Івано-франківській обласної Ради, профспілок (твоїх підприємств між іншим). І вона працює.

Навіщо мені що то блокувати або захоплювати? Ти хіба не знаєш як тебе люблять твої ж робочі? Як тебе люблять жителі Західної України? За все хороше. І чого вони вимагали коли виходили недавно на мітинги? Правильно. Тебе на нари, а підприємства повернути Державі. Причому абсолютно законним способом. Тому вистачить лякати РНБО, СБУ та самого себе. Обійдемося без захоплень. Упевнений в мудрості жителів Івано-франківські області). Вони самі наведуть у себе порядок. А ми їм допоможемо ))

Тому що голос Народу - це голос Божий. А ми як народні депутати зобов'язані до нього прислухатися. І до першого і до другого. Ну або якщо зовсім не під силу - то погуди, можливо легше стане...

Друзі! Буду тримати вас в курсі, тому що все - тільки починається. І пам'ятайте - наша спільна мета-справжня Держава Україна. Для людей.

 

Слава Україні!Источник: http://censor.net.ua/b6107


Поделиться​​ новостью:

- ВНИМАНИЕ! Банки массово блокируют счета. Почему?
- Алексей Куракин: Мы - в дурдоме
- Господи, а нас уже убили..
- Как безработные могут получить субсидию ЖКХ
- Почему Порошенко с упорством маньяка стремится возвратить Януковичу звание президента?
- Стало известно, кто в 2019 году будет самым реальным кандидатом в президенты Украины!
- Союз оборони Кайтселійт (ест. Kaitseliit) — добровольчі воєнізовані формування в Естонії (Історична пам’ятка)
- ПОЧЕМУ НЕ РАСТЕТ УКРАИНСКАЯ ГАЗОДОБЫЧА?
- Моя история выхода из Иловайского котла
- Эксперты vs икс-перды, или как их отличить?
21:21Май, 27 2017 5152

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю