Семен Семенченко: Мародери загородилися від народу портретами загиблих, перекрутивши і поглумившись над усім, що захищала Небесна Сотня

Семен Семенченко: Мародери загородилися від народу портретами загиблих, перекрутивши і поглумившись над усім, що захищала Небесна Сотня

Ось ЦЕ люди Порошенка вже встановили на Хрещатику. Прямо на проїжджій частині. Весь Майдан як і раніше заставлений "йолками" кольору нашого прапора. Тепер перегородили і проїжджу частину на Хрещатику. Перекрутивши і поглумившись над усім, що захищала Небесна Сотня, через чотири роки мародери загородилися від народу портретами загиблих. Мабуть знову виставляти машини Автоевросіли на Хрещатику вже занадто для Банкової, "помітно".

Це блюзнірство. Підлість. Лицемірство. Але іншого ніхто і не очікував. Ми будемо сьогодні в 12-00 в Парку Шевченка. Потім всі разом йдемо на Майдан. Будуть всі. І ті хто чотири місяці захищає острівець свободи у Верховної Ради на Грушевського. І ті кого звільнили вчора з тюрем суди.

Не хочу більше нічого писати. Немає слів. Побачимося в 12-00. В одному строю з тими кому не плювати. З вільними громадянами.

Слава Україні.

 

Семен Семенченко


Поделиться​​ новостью:

- Порошенко спешно расставляет на губернаторские посты гнусных мусоров. Делиться умеют?
- ХРОНИКИ НЕДЕЛИ ОТ АНАРХИСТА
- ПОЧЕМУ ОНИ ПРАВЯТ НАМИ, А НЕ НАОБОРОТ?
- Нардеп Андрей Билецкий рассказал об отношениях с Аваковым и ситуации с Савченко (ВИДЕО)
- ХВОСТ ОТ ДРУГОЙ КОШКИ - Политикам выгодно, когда вокруг нас все сложно, но жизнь гораздо проще
09:47Февраль, 18 2018 616

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю