Семен Семенченко: Ми формуємо Сили Оборони України. Для самозахисту людей і оборони країни

Семен Семенченко: Ми формуємо Сили Оборони України. Для самозахисту людей і оборони країни

Нам зараз потрібна організована сила в кілька тисяч чоловік. Тоді неможлива ніяка узурпація влади, зникнуть тiтушки, а будь-які спроби злочинців в погонах бити людей будуть припинятися в зародку

Заява Порошенка про те що "МВФ не буде диктувати нам закони" прозвучало відразу після брутального штурму наметового містечка під Верховною Радою. Це не випадково.
------
Єдина сила яка могла змусити Раду проголосувати в першому читанні законопроекти щодо зняття недоторканності, антикорупційному суду - "організована вулиця". Ніякі кредити МВФ не переважать для олігархії загрози бути посадженими в тюрму. Тим же самим незалежним антикорупційним судом. Зате для депутатів ВР антикорупційний суд завжди був меншим злом ніж загроза бути розвішаними по ліхтарним стовпам на Хрещатику. Тому поки йшли протести і стояло наметове містечко справа повільно але рухалася. 
--------
Воно знову "полетить". Але це може статися тiльки тоді, коли людей, якi виходять реалізовувати своє конституційне право на протест, зможе впевненно захистити від "беркутів", "соколів", тітуханiв інша сила. "Батальйон Донбас" у 2014 спочатку не перевищував 80 осіб. Блокаду у 2017 зробили 800 чоловік (150 з них постійно перебували на місці). Наметове містечко протягом майже п'яти місяців у 2017-18 тримало 120 бійців Внутрішній Корпус Батальйону Донбас. Нам зараз потрібна організована сила в кілька тисяч чоловік. Тоді неможлива ніяка узурпація влади, зникнуть тiтушки, а будь-які спроби злочинців в погонах бити, викрадати і грабувати людей будуть припинятися в зародку. Тоді своє слово скажуть звичайні українці. Ну а якщо Путін вирішить допомогти українській олігархії і корупції та піде в наступ, то організована резервна сила завжди буде допомогою для ЗСУ. 
--------
Тому ми формуємо Сили Оборони України. Для самозахисту людей і оборони країни. Увечері в 19-00 поговоримо про це докладніше (пряма трансляція в фб).

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


- Сергій Дацюк: КАНДИДАТИ
- Порошенко - как стать... изгоем
- Провокации власти не помогут ей скрыть коррупцию и фальсификации — заявление «Батькивщины»
- Антиамериканские маневры Порошенко — эксперт
- «Не надо давить русский язык» — Зеленский
- Перед неминуемым концом, Юрий Витальевич решил Трампу подлизать. А вдруг спасет, если что?
- Порошенко переплюнул всех. Тьфу!
- Почему Луценко не удастся сбить американского посла
- Политическая Камасутра "незалежних"
- Очень скоро начнется большой драп, готовимся ловить упырей — Семен Семенченко
- Почему практически невозможно потопить современный авианосец
- Сексологи назвали пять причин, по которым изменяют женщины
- Турчинов заявил, что поддерживает Порошенко на выборах президента
- Доктор Комаровский рассказал, к чему может привести чтение на ночь
- Приметы и суеверия: что нельзя делать на свадьбе
11:33Март, 09 2018 3219

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю