Семен Семенченко: Ми формуємо Сили Оборони України. Для самозахисту людей і оборони країни

Семен Семенченко: Ми формуємо Сили Оборони України. Для самозахисту людей і оборони країни

Нам зараз потрібна організована сила в кілька тисяч чоловік. Тоді неможлива ніяка узурпація влади, зникнуть тiтушки, а будь-які спроби злочинців в погонах бити людей будуть припинятися в зародку

Заява Порошенка про те що "МВФ не буде диктувати нам закони" прозвучало відразу після брутального штурму наметового містечка під Верховною Радою. Це не випадково.
------
Єдина сила яка могла змусити Раду проголосувати в першому читанні законопроекти щодо зняття недоторканності, антикорупційному суду - "організована вулиця". Ніякі кредити МВФ не переважать для олігархії загрози бути посадженими в тюрму. Тим же самим незалежним антикорупційним судом. Зате для депутатів ВР антикорупційний суд завжди був меншим злом ніж загроза бути розвішаними по ліхтарним стовпам на Хрещатику. Тому поки йшли протести і стояло наметове містечко справа повільно але рухалася. 
--------
Воно знову "полетить". Але це може статися тiльки тоді, коли людей, якi виходять реалізовувати своє конституційне право на протест, зможе впевненно захистити від "беркутів", "соколів", тітуханiв інша сила. "Батальйон Донбас" у 2014 спочатку не перевищував 80 осіб. Блокаду у 2017 зробили 800 чоловік (150 з них постійно перебували на місці). Наметове містечко протягом майже п'яти місяців у 2017-18 тримало 120 бійців Внутрішній Корпус Батальйону Донбас. Нам зараз потрібна організована сила в кілька тисяч чоловік. Тоді неможлива ніяка узурпація влади, зникнуть тiтушки, а будь-які спроби злочинців в погонах бити, викрадати і грабувати людей будуть припинятися в зародку. Тоді своє слово скажуть звичайні українці. Ну а якщо Путін вирішить допомогти українській олігархії і корупції та піде в наступ, то організована резервна сила завжди буде допомогою для ЗСУ. 
--------
Тому ми формуємо Сили Оборони України. Для самозахисту людей і оборони країни. Увечері в 19-00 поговоримо про це докладніше (пряма трансляція в фб).

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


- СРОЧНО! ОН ВСЕ-ТАКИ СТАЛ ОВОЩЕМ (ДЕ-ФАКТО)! Парализованного Януковича госпитализировали
- ЗДОБУЛЫ! Партия регионов никуда не уходила, реванш давно состоялся — «Радио Свобода»
- Почему Украина в ж@пе? Наш совкодрочный Минфин швондеров-шариковых 27 лет считает, что налоговая система – это не способ стимулирования экономики!
- Почему Москва не запустила и не сможет запустить сценарий «танки на Киев» — экс-советник Путина
- Украина — заложник олигархов, главный олигарх — Порошенко
- Зеркало будущего: Кому достанется украинский газ?
- Как всегда - заткнут бюджетную дыру за счет нищих
- Пломбы сорвало у самого Порошенко
- "Атопутіннападе"
- Назар Приходько - свідок нападу на активістку. Подробиці нападу
11:33Март, 09 2018 3059

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю