Семен Семенченко: Новий Редут "Соловейко" (ВІДЕО)

Семен Семенченко: Новий Редут "Соловейко" (ВІДЕО)

Редут став біля ахметівскої заправки. Новий редут "Соловейко". Дорога Маріуполь - Донецьк неподалік Новотроїцького

Крок за кроком ми цілком перекриємо всі шляхи до ОРДЛО і Росії. Ми повинні повернути наших хлопців додому, зупинити торгівлю на крові і перемогти ворога.

Слава Україні!

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ШТАБУ БЛОКАДИ ПРО ВІДКРИТТЯ НОВОГО РЕДУТУ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Сьогодні Штаб блокади торгівлі з окупантами наніс новий удар контрабанді і торгівлі на крові та відкрив новий редут в районі селища Новотроїцьке Донецької області. Редут отримав назву "Соловейко".

Гарнізон редута - ветерани батальйону "Донбас", "Айдар", добровольчого руху ОУН, УНСО та громадські активісти. Задачі гарнізону редута "Соловейко" - перекриття торгівлі на корві, контрабанди і контрафакту на лінії Донецьк-Маріуполь. Це перший редут на Маріупольському напрямку.

Наразі ведуться роботи по інженерному облаштувнню місцевості, створюються мобільні загони для розвідки та перекриття польових шляхів. Штаб планує й далі розширювати мережу редутів блокади на крові.

Разом до перемоги!
Слава Україні!

 

 

Єгор Соболєв:

Ідея власними руками зупиняти торгівлю на крові захоплює все більше людей.

Весь тиждень я бачив в Парламенті бажання затягнути час, далі ухилятися від розгляду закону про тимчасово окуповану територію, який офіційно визнає захоплені Росією наші землі окупованими, покладає на державу-агресора відповідальність за порушення там прав людини та руйнацію економіки і обмежує торгівлю виключно продажем продуктів, товарів першої необхідності та гуманітарної допомоги під контролем міжнародних організацій. Як я розумію, клептократи сподіваються, що люди втомляться, зневіряться і ешелони знову підуть до Плотницького та Захарченка та від них.

Дарма.

Можу засвідчити, що активістів блокади торгівлі на крові стає все більше, «редути», якими перекриті основні маршрути торгівлі, завалені волонтерською допомогою і географія спротиву розширюється.

Прямо зараз виявляємо можливі обхідні шляхи торгівлі на крові на півдні Донецької області, причому як залізничні, так і автомобільні.

Кохана, я пам’ятаю, що мені завтра 40, а тобі 18, і обов’язково приїду тебе привітати:)

Тут багато чудових людей, з задоволенням би завітали до нас на святкування, але справу блокади торгівлі на крові треба продовжити


Поделиться​​ новостью:

- ПРО АРГУМЕНТЫ ВЛАСТИ О ПОЛЬЗЕ ЕЕ Г@ВНА (18+)
- Без МВФ і ЄС Україна оголосить дефолт до 2019 року
- Юрий Касьянов: Им страшно. Знают, мерзавцы, что виноваты, и время платить по счетам приближается
- Володимир Парасюк: Мусорське бидло в центрі Києва топчеться по Червоно-чорному прапору (ВІДЕО)
- SOS! Силове захоплення телеканалу ZIK!
21:10Февраль, 25 2017 1073

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю