Основні тези нашої боротьби на 2018 рік - Семенченко

Основні тези нашої боротьби на 2018 рік - Семенченко

Для тих хто готовий стати поруч з нами - Комітет Порятунку і його силове крило знаходяться на площі Конституції перед Радою

Основні тези нашої боротьби на 2018 рік.

Вчора з цього приводу провів відеотрансляцію в фб. Основні тези:

----

1) Державні органи влади, на які Конституцією України покладено функції організації оборони України та її захисту своїх функцій не виконують.
-----
2) Основною зброєю російської окупації (крім військової агресії) є корупціонери і колаборанти в українських органах влади. Вони не виконують свої прямі обов'язки (а часто і в результаті прямої державної зради) i забезпечують РФ можливість здійснення економічної, політичної, інформаційної та ментальної окупації України. Прямим її наслідком є ​​зубожіння населення, масова еміграція (фактично евакуація), безправіе і беззахисність українців перед олігархією і її чиновництвом (фактично неофеодалізм)
------
3) У разі якщо державні органи влади не виконують своїх обов'язків встановлених Конституцією України, то Український Народ (відповідно до положень статей 5,17,65 Конституції) має не тільки право, а й обов'язок ВЗЯТИ ДЕЛО ЗАХИСТУ СВОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ В СВОЇ РУКИ.
------
4) Для захисту України необхідно усунути осіб, які не виконують своїх обов'язків і осіб, якi зрадили Україну від займаних посад і судити їх. Необхідно щоб Народ висунув з-поміж себе людей здатних захищати Українські національні інтереси в умовах зовнішньої і внутрішньої агресії і обрати їх на звільнені посади. Необхідне негайне прийняття ряду законодавчих актів ВР і постанов Уряду, необхідних для захисту України (закон про імпічмент, зняття недоторканності з депутатів, закон про антикорупційний суд, нове виборче законодавство, закон про заборону торгівлі з ворогом і т п, скасування Роттердам + інших олігархічних схем пограбунку людей). Для підбору людей, які стануть альтернативою зрадникам і корупціонерам, для розробки необхідних законів Рух Визволення ініціює створення Комітету Громадського (національного) порятунку.
--------
5) Для того щоб в законний, Конституційний спосіб усунути зрадників і колаборантів від влади вибори нам не допоможуть. Підконтрольні олігархам ЗМІ, суди, прокуратура, поліція, виборчі комісії, соціологічні служби унеможливлять здійснення чесних виборів. Наявність величезного фінансового ресурсу забезпечать олігархам масовий підкуп бідних людей. Тому, перед тим як проводити вибори, Народу України необхідно: законним шляхом усунути від влади головного "дахувальника" всієї кримінально олігархічної системи - Порошенка. Потім необхідно змінити посадових осіб інших органів влади, якi не виконують покладені на них Конституцією функції захисту нашої державності - РНБО, Уряд, генпрокурора.
---------
6) Події 2014 року показують що зробити все це законним, Конституційним шляхом (і вже створений прецедент) Народ України може тільки привівши до свого підпорядкування (і вивівши її з підпорядкування олігархів) Верховну Раду України. У неї достатньо повноважень аби в чіткій відповідності до законодавства змінити державних службовців, якi не виконують своїх обов'язків. Згадайте як голосувала ВР в 2014 році (коли була оточена своїми виборцями).
--------
7) Після зміни законодавства - період чистки державних органів влади і проведення виборів парламенту і президента щодо нового законодавства та під контролем нового генерального прокурора.
--------
7) Кримінально олігархічна система буде опиратися народному волевиявленню. Будуть спроби продовження репресій, спроби залякати людей терористичними актами і вбивствами лідерів опозиції, спроби викрадення людей і розгону мирних демонстрацій. Для того щоб захистити народне волевиявлення і людей Рух Визволення ініціює створення силового органу Комітету Громадського (національного) порятунку - фактично Нової Національної Гвардії (цивільної). У разі якщо путин вирішить збройним шляхом допомогти своїм агентам в Україні і піде на вторгнення- ці частини стануть основою резервної армії (територіальної оборони) і разом з ЗСУ та іншими силовими структурами будуть захищати Україну і від прямої агресії РФ.
--------
Громадяни діючі таким способом діють в умовах "крайньої необхідності" заради захисту своєї Батьківщини "всіма можливими способами" (в умовах бездіяльності або прямої протидії органів державної влади). Відповідно до ст. 39 (крайня необхідність) КК України подібні дії (це стосується і добровольців 2014 і "блокадників" 2017) не є злочином. Це як і добровольчі рух 2014 року - зараз єдиний порятунок для країни
----------

Більш докладно моя позиція і позиція нашого Руху викладена в відеотрансляції. Посилання на неї - http://bit.ly/2DHvCat.
----------
Для тих хто готовий стати поруч з нами - Комітет Порятунку і його силове крило знаходяться на площі Конституції перед Верховною Радою.
----------
Для тих хто готов допомогти дистанційно -
http://bit.ly/2niXIOk

Слава Україні!

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


- Суд обязан провайдера "Ланет" вернуть телеканал NewsOne зрителям кабельного ТВ. Документ
- Погляд з Польщі на шоколадну цеПеремогу! Ви пишаєтесь... Чим??? Бачете позитив... Який???
- Рошен пора начать выпуск конфет «вечерний Томос», «тузик Нарик» и торта «киевский православный»
- Телеканал Ахметова запускает в поддержку Порошенко проект «Рождественские встречи с Президентом»
- Путин хочет сделать то, чего не смог сделать ни Гитлер, ни Сталин — эксперт
- Михаил Чаплыга: Сага о выборах, Ротшильдах, бабле, торговле страной, земле, зализныце и Порошенке...
- После провала позорного томос-тура в Луцке Порошенко начал репрессии против волынян
- ФУ... :((( ТВОЕ лицо, когда ты АТОшник пролезший на этом в депутаты, ходишь с медалями и ради 30 монет готов стать КЛОУНОМ для поливания ЮВТ помоями
- ВЫБОРЫ-2019 Полупроцентные фрики... Чемпионат по помойному искусству и не более того...
- Епифаний официально назвал дату своей интронизации
- "Отойди от меня, нечисть!": Парубий выгонял Новинского из президиума
- Водительские права в Украине предложили выдавать без прохождения курсов
- Цезарепапизм Порошенко - это диагноз)
- Опубликован алгоритм перехода церковных общин
- Строительство платных дорог в Украине отсрочили на год
19:49Январь, 28 2018 722

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю