Семен Семенченко: Про технологію дискредитації народного протесту

Семен Семенченко: Про технологію дискредитації народного протесту

Персонажі і явища валяться в олігархічних ЗМІ в один котел в якому вариться каламутна локшина на вуха українців

Про технологію дискредитації народного протесту. Персонажі на зразок Надії Савченко приходять до наметового містечка виключно для того щоб залишитися на фото. Потім це фото використовується в олігархічних ЗМІ для того щоб мати можливість сказати "проросійська Савченко" теж там. Те ж стосується роздачі грошей по кафе прихильникам Мураєва і Рабиновича, якi тусуються під Нацбанком. Те ж стосується осіб з печаткою вічного алкоголізму на обличчі... Всі ці персонажі і явища валяться в олігархічних ЗМІ в один котел в якому вариться каламутна локшина на вуха українців.

Добровольці, волонтери, майданівці беруть ситуацію в свої руки. З учорашнього вечора в таборі зняті всі партійні пропори. Залишені державний, національно - визвольний і прапори громадських організацій і батальйонів. Черга за великою площею перед сценою. Зараз також встановлюються пункти пропуску. Вводиться фейс контроль.

Осіб, якi ходять для появи на фотографіях в ЗМІ з метою дискредитації протесту прохання не ображатися )). Просто ми працюємо на майбутню Україну. А ви на те щоб все залишалося як є

Семен Семенченко


Поделиться​​ новостью:

- Армения - 18 дней новой власти! Что сделано...
- Лиза Богуцкая: Почем кило человеческой жизни?
- Мы живем с ними в разных Реальностях и Мирах...
- Знаете, кого напоминает Порошенко после 4 лет президентства? Наркомана
- Кабмин отобрал у Минфина ДФС и подчинил ее себе
18:26Октябрь, 19 2017 1266

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю