Семен Семенченко: Про торгівельну блокаду і виРИГані Тарутою "фантазії"

Семен Семенченко: Про торгівельну блокаду і виРИГані Тарутою "фантазії"

Тут Тарута став вчора фантазувати як він "за два тижні" розігнав би Блокаду торгівлі на крові якби його призначили прем'єр - міністром

Я як завжди з цієї Блокадою пропустив найцікавіше. Тут Тарута став вчора фантазувати як він "за два тижні" розігнав би Блокаду торгівлі на крові якби його призначили прем'єр - міністром.

Хочу нагадати громадянину Таруті, що він був вже у 14 році губернатором Донецької області. Причому примудрився, маючи 16 тисячний гарнізон міліції Донецької області, прос#ать Донецьк та інші міста.

Хочеться нагадати йому, як він у березні - квітні 2014 відмовився підтримати створення батальйону територіальної оборони, коли ми вимагали нас мобілізувати і дати зброю. Як відмовився надавати реальну допомогу в квітні - травні 2014 нелегальним тоді ще загонам самооборони Донецької області.

А може пан, бажаючий стати прем'єр-міністром, забув перехід свого радника з безпеки генерала СБУ Третяка на бік т. зв. ДНР? Не він досоветывался вам, пан Тарута, до того, що ви маючи колосальну перевагу в силах, сотні мільйонів доларів у кишені і армію приватної охорони примудрилися віддати більшу половину області нечисленним групам проросійських бойовиків? Чого ж ви їх не "розігнали"?

Ні, пан Тарута, не треба нам такого прем'єр-міністра. А якщо хочете зробити щось добре для України - ви це можете зробити як співвласник (на паях з Зовнішекономбанком РФ) Алчевського металургійного заводу.

Їдьте в Москву до своїх торгових партнерів і домовляйтеся щоб наших хлопців відпустили з полону. Якщо ви докладете для цього хоча б половину тих зусиль, що витрачаєте зараз на поливання брудом учасників Блокади - у вас все вийде.

 

Семен Семенченко


Поделиться​​ новостью:

- «Дура лучше, чем великомученица»! Стало известно о возможных вариантах дальнейшей судьбе Савченко
- Попыткой ударить Савченко по Тимошенко безмозглые порохоботы лишь еще больше вредят своему шефу
- Поджог рейхстага «по-новому»
- "По куполу Рады" - нужен следственный эксперимент
- Лиза Богуцкая: Грустно все это
10:36Февраль, 25 2017 632

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю