Семен Семенченко: Вчора Аваков заявив, що "учасників Блокади можна розігнати "за п'ять хвилин". Пам'ятається Захарченко щось подібне говорив Януковичу в 2013 про Майдан

Семен Семенченко: Вчора Аваков заявив, що "учасників Блокади можна розігнати "за п'ять хвилин". Пам'ятається Захарченко щось подібне говорив Януковичу в 2013 про Майдан

Ситуация критическая: Президент собирает олигархов на срочный «сходняк»

Доброго ранку, Петро Олексійович!
Ми не бачилися три дні. Давайте підсумуємо ваші останні досягнення на ниві торгівлі. За цей час вашими торговими партнерами, зареєстрованими в Україні, Захарченко і Плотницьким було проведено 203 комерційних обстріли наших позицій.

Шановні підприємці, які платять податки в вашу кишеню (вибачте, в український бюджет) вбили двох наших українських вояків, поранили вісімнадцять, травмували вісім.

Але це ж не привід припиняти торгівлю? Адже це "наші люди" і якщо припинити бізнес на крові вони вступлять до лав бойовиків?

Блокада триває 32 дні, Петро Олексійович. Вчора Аваков заявив, що "учасників Блокади можна розігнати "за п'ять хвилин". Пам'ятається Захарченко щось подібне говорив Януковичу в 2013 про Майдан. У всякому разі дуже схоже.

Ветерани відкрили ще один Редут
("Соловейко") на Маріупольському напрямку. Дайте трохи часу і Штаб блокади торгівлі з окупантами законопатить всі дірки через які ви з Захарченко і Плотницьким ведете боротьбу за грошові знаки.

Що ще нового? Ви повскрывали всі свої консерви. Всі ваші кишенькові депутати, експерти, "волонтери","революціонери", "добровольці", а вірніше ті хто грає їх роль твердять одне і теж. "Блокада стоїть за гроші", "вони домовляться з владою", "семенченко піариться", "ми всі замерзнемо". При цьому потік справжніх людей на Блокаду стає все більше, а довіри Народу до перевертнів - все менше.

Ви правильно хвилюєтеся, Петро Олексійович. Вчора на Бурштинської ТЕЦ енергетики перекривали дорогу, вимагаючи націоналізації всього того що ви і ваші попередники віддали Ахметову і компанії. Вже страйкують шахтарі. Тільки не ті міфічні, які "наші люди", а реальні, тих кого ви позбавили збуту свого вугілля і роботи, перевівши заради своїх з Ахметовим надприбутків, енергетику на вугілля з ОРДЛО.

Ви можете збиратися з олігархами і пити гірку, можете мріяти про розгін "за 5 хвилин". Але саме розумне що ви можете зробити зараз - підняти трубку і подзвонити своєму другові Володимиру. І відпустити наших хлопців з полону. Та іншу трубку, іншому своєму протеже Володимиру. Щоб заборонити торгівлю на крові постановою Кабміну. Або третій ще одному - Ігорчику. Щоб БПП голосувала за Закон "Про окуповані території України"

Думайте Петро Олексійович. А ми поки будемо конопатить дірки в ОРДЛО далі.

Семен Семенченко

p.s. - на этой неделе состоится большой сходняк олигархов. Впервые за многие годы все олигархи страны соберутся за одним столом, чтобы обсудить критическую ситуацию, связанную с блокадой торговли на крови украинцев.

Олигархи паникуют в связи с тем, что блокада с Донбасса может перекинутся на остальные области Украины и перерасти в настоящую войну против них.

«Порошенко планирует большой сходняк. Собираются фактически все олигархи страны обсудить сложившуюся крайне сложную ситуацию. Есть опасения, что блокадчикам кто-то сливает важнейшую информацию и подсказывает, куда именно стоит бить. Президент боится, что таким образом всплывет что-то убийственное против него и режима в целом. Они опасаются того, что украинцы начнут блокировать бизнес олигархов по всей стране»


Поделиться​​ новостью:

- О РЕКЛАМЕ «ГАЗПРОМА» В СЕРДЦЕ УКРАИНЫ
- "Штрафбат" по-порошеновски !
- «Они видели Януковича!». Всплыла правда о сдачи Крыма и Донбасса (ВИДЕО)
- Две судьбы коммунистического эксперимента
- Объединились партии «Гражданская позиция» и «Народный контроль» — Гриценко
09:14Февраль, 27 2017 1947

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю