Семен Семенченко: Я хочу звернутися до нардепів, які вчора взяли участь у мітингу Авдіївського коксохіму ім.Ахметова, а потім на "Антиблокадном Віче" в Краматорську (ВІДЕО)

Семен Семенченко: Я хочу звернутися до нардепів, які вчора взяли участь у мітингу Авдіївського коксохіму ім.Ахметова, а потім на "Антиблокадном Віче" в Краматорську (ВІДЕО)

Це дуже важливе відео. Я прошу всіх патріотів України уважно подивитися і показати тим, хто не бачив.

Я хочу звернутися до тих членів українського парламенту які вчора взяли участь у мітингу працівників Авдіївського коксохіму Ахметова, а потім на "Антиблокадном Віче" в Краматорську. Я назву прізвища: Т. Чорновол (НФ), В. Лапін (НФ), П. Кішкар (БПП), Д. Лубинець (БПП). Ви виступали на цих мітингах, стояли "у президії", а потім назвали себе "делегатами від Народного Віче на переговори з блокадниками".

Я не хочу вас зараз переконувати. У мене до вас всього три питання. Дивно, що ви досі не поставили їх собі самі.

1) Вас не бентежить що більша частина учасників "народного віче" відмовляється не тільки виконувати гімн України, але і його слухати? А та частина що показує повагу до наших державних символів як раз прийшла Блокаду підтримати?

2) Вас не бентежить, що після "народного Віче" велика частина людей (типу жителів Краматорська) організовано проходить до автобусів і їде? Киян на кожне "Віче" на Майдані теж автобусами звозили?

3) Жителі Краматорська звернули увагу на те, що серед організаторів і учасників мітингу помічені люди возившие масовку на Антимайдан, антиукраїнські мітинги в Донецьку в 2014, а також ті хто блокував навесні 14 року БМП Дніпровської десантної бригади. А ті кого ви називаєте "агентами Путіна" навесні 2014 взяли в руки зброю і пішли захищати Україну. Вас це не бентежить?

Головне питання - ви впевнені що ви зараз з Україною на одній стороні барикад?

Семен Семенченко 

Семен Семенченко


Поделиться​​ новостью:

- Савченко в украинской тюрьме - мина для властей
- Позор Порошенко и Гройсмана. -22% от доходов каждого из нас и падение ВВП (ВИДЕО)
- Уже больше 60% украинцев выступают за досрочные выборы в Верховную Раду - социологический опрос
- Семен Семенченко: Як з мирних протестуючих проти корупції зробити терористів. ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ
- Такими темпами, это уже не эмиграция, это - эвакуация!
09:35Март, 07 2017 3019

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю