Семен Семенченко: Я хочу звернутися до нардепів, які вчора взяли участь у мітингу Авдіївського коксохіму ім.Ахметова, а потім на "Антиблокадном Віче" в Краматорську (ВІДЕО)

Семен Семенченко: Я хочу звернутися до нардепів, які вчора взяли участь у мітингу Авдіївського коксохіму ім.Ахметова, а потім на "Антиблокадном Віче" в Краматорську (ВІДЕО)

Це дуже важливе відео. Я прошу всіх патріотів України уважно подивитися і показати тим, хто не бачив.

Я хочу звернутися до тих членів українського парламенту які вчора взяли участь у мітингу працівників Авдіївського коксохіму Ахметова, а потім на "Антиблокадном Віче" в Краматорську. Я назву прізвища: Т. Чорновол (НФ), В. Лапін (НФ), П. Кішкар (БПП), Д. Лубинець (БПП). Ви виступали на цих мітингах, стояли "у президії", а потім назвали себе "делегатами від Народного Віче на переговори з блокадниками".

Я не хочу вас зараз переконувати. У мене до вас всього три питання. Дивно, що ви досі не поставили їх собі самі.

1) Вас не бентежить що більша частина учасників "народного віче" відмовляється не тільки виконувати гімн України, але і його слухати? А та частина що показує повагу до наших державних символів як раз прийшла Блокаду підтримати?

2) Вас не бентежить, що після "народного Віче" велика частина людей (типу жителів Краматорська) організовано проходить до автобусів і їде? Киян на кожне "Віче" на Майдані теж автобусами звозили?

3) Жителі Краматорська звернули увагу на те, що серед організаторів і учасників мітингу помічені люди возившие масовку на Антимайдан, антиукраїнські мітинги в Донецьку в 2014, а також ті хто блокував навесні 14 року БМП Дніпровської десантної бригади. А ті кого ви називаєте "агентами Путіна" навесні 2014 взяли в руки зброю і пішли захищати Україну. Вас це не бентежить?

Головне питання - ви впевнені що ви зараз з Україною на одній стороні барикад?

Семен Семенченко 

Семен Семенченко


Поделиться​​ новостью:

- "Політична свинина" від Порошенка
- Бывшие журналисты голосуют за блокировку сайтов
- Сергій Дацюк: ПОЧАТКОВІ ПРОБЛЕМИ КОНСТИТУАНТИ
- Сергій Лямець: Politicus Vulgaris. Истинная история рейдерского наезда МВД на СБУ за таможню
- 22 июня 1941 года - во всем виноват кровавый тиран
- Александр Кочетков: СХВАТКА ЗА КОНТРАБАНДУ
- Новые выборы – новый Майдан
- Стадо нищих хохлов - "эти" имеют их, как хотят!
- Алексей Куракин: Хутор и рогули
- ЗДРАВСТВУЙ, ДИКТАТУРА! ОДНОЗНАЧНО...
09:35Март, 07 2017 3057

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю