СЕМЕНЧЕНКО: Що відбувається зараз з Володимиром Парасюком

СЕМЕНЧЕНКО: Що відбувається зараз з Володимиром Парасюком

В результаті сутички біля Слов’янська Володя отримав отруєння газом

Колона патріотів прорвалася через блокпости і до зубів озброєний спецназ поліції. Дізнавшись про підготовлюваний штурм редуту на Бахмуті, ветерани Донбасу, Айдару, ОУН, цивільні патріоти України сформували автоколону в Харкові і виїхали на допомогу побратимам. Ніякої «стандартної перевірки» про яку пише Аброськін, вони проходити не відмовлялися. Їм просто заборонили проїзд. І не тому, що чекали ДРГ, а тому що хотіли знову почати з цими ДРГ торгувати.

В результаті сутички біля Слов’янська Володя отримав отруєння газом, а дале колонна розділилася. Велика частина прорвалася в Бахмут і я зараз потискую хлопцям руки. Менша частина залишилася відволікати увагу. Зараз Володю не пускають в машину, намагаються вирвати з рук телефон і стріляють. Поки в повітря. Ми не можемо зараз йому допомогти. Нам треба триматися тут.

Я хочу звернутися до колег по парламенту. Ви впевнені, що ваша «дружба» з Порошенком і Аваковим буде тривати нескінченно? Ви мовчите зараз, завтра, коли ось також демонстративно плювати на Закон будуть і щодо вас — промовчать інші. Ви дійсно хочете відчути підошву чобота у себе на шиї? Питання риторичне.

Володю, тримайся.

 

Джерело


Поделиться​​ новостью:

- 4% украинцев готовы свергать власть с оружием в руках - соцопрос
- У Лолиты Мальдивской и Юры Сейшельского разыгралась буйная фантазия — Михаил Саакашвили
- Дмитрий Спивак: ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ЛОХОТОРОН
- "Газпром" - понятно, А чем... чем, бл@дь, торгует «Нафтогаз» да еще и в таких масштабах, что его можно ставить в один ряд с Royal Dutch Shell или Chevron?
- Михаил Подоляк: самоубийственное...
23:52Март, 14 2017 3952

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю