Семенченко запропонував зробити главою СБУ ветерана АТО

Семенченко запропонував зробити главою СБУ ветерана АТО

Народний депутат Семен Семенченко запропонував замінити керівника СБУ, міністра з питань тимчасово у справах окупованих територій та переселенців на губернатора Луганщини на ветеранів АТО

Народний депутат Семен Семенченко запропонував замінити керівника СБУ, міністра з питань тимчасово у справах окупованих територій та переселенців на губернатора Луганщини на ветеранів АТО.

Про це він написав на «Фейсбуці».

«В умовах військової агресії я бачу єдиний спосіб виправити це без сумніву незаконне положення. Ввести ефективних ветеранів на місце неефективних керівників відповідних служб. Підполковник Анатолій Виногродский впорається з посадою голови СБУ, підполковник Сергій Акимович буде ефективним на посаді міністра у справах окупованих територій, ну а посада губернатора Луганщини цілком підійде будь-якому місцевому учаснику блокади з вищою освітою...», - заявив Семенченко.

Він зазначив, що під час торгової блокади окупованих територій ветерани АТО виконують обов’язки чиновників.

Також політик здивований заявою голови СБУ Василя Грицака на рахунок того, що силове відомство не повинно відповідати за торгівлю з тимчасово окупованими районами.


Поделиться​​ новостью:

- 4% украинцев готовы свергать власть с оружием в руках - соцопрос
- У Лолиты Мальдивской и Юры Сейшельского разыгралась буйная фантазия — Михаил Саакашвили
- Дмитрий Спивак: ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ЛОХОТОРОН
- "Газпром" - понятно, А чем... чем, бл@дь, торгует «Нафтогаз» да еще и в таких масштабах, что его можно ставить в один ряд с Royal Dutch Shell или Chevron?
- Михаил Подоляк: самоубийственное...
00:52Январь, 28 2017 10810

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю