Загрузка...

Сергей Гайдай: Соціальні мережі більш небезпечні не для України, а для російського режиму

Сергей Гайдай: Соціальні мережі більш небезпечні не для України, а для російського режиму

Римська імперія побудувала перші в Європі дроги. Легіони римлян завдяки цим дорогам швидко досягали кордонів імперії разом з обозами. І це здавалося забезпечувало імперії захист і завоювання. Але ці ж дороги виявилися і дуже небезпечними для римлян - варварські армії також легко по цих дорогах могли досягти Риму. Пам'ятаєте прислів'я: всі дороги ведуть в Рим?

З ініціативи Гітлера в Німеччині побудували автобани. Головна мета - це забезпечити швидке перекидання військ з західного фронту на східний і назад. Але Червона Армія плануючи вторгнення в Європу на початку сорокових років планувала побудувати цілу армаду легких танків класу А. З колісним ходом. А - автострадний, призначений для швидкого пересування по автобанах. В СРСР тоді дороги - як втім і зараз практично були відсутні. Радянські воєначальники планували дуже швидко вкотитися на своїх танках в Берлін і далі по автобанах Гітлера.

Не важливо, хто побудував дорогу. Важливо хто її осідлав і контролює. Хто на ній найбільш успішний їздець.

Соціальні мережі - це ті ж дороги для інформації. Навіть якщо їх будували вороги. Соціальні мережі контролюють не ті хто їх будував - а ті, хто наповнює їх контентом. Наша влада тупа і хоч і любить розмірковувати про гібридні і інформаційні війни - нічого в цій справі не тямить. Закриваючи доступ в інтернет (в будь-який інтернет) вона викликає невдоволення і ненависть до неї цілого покоління нашої країни, демонструє своє інформаційне невігластво і повну нездатність до інформаційного протистояння. Коли не вміють боротися і перемагати - вдаються до самого неефективного способу - заборонам. Заборони все одно оминуть і ворог отримає повну перевагу в цьому багатомільйонному комунікативному просторі. 
А якщо чесно я не вірю, що доступ закривають заради безпеки країни. Наша влада приборкавши телебачення тепер перекриває соціальні мережі хоч і під благим приводом, але просто з остраху за своє майбутнє. ВКонтакті наймасовіший сайт української молоді - тієї сили яка завжди була драйвером протестів.

Так до речі - я не сиджу в ВКонтакті, анкета на Однокласниках закрита від чужих і я туди не ходжу. І мейл.ру давно не користуюся. Без Яндекса проживу.

P.S. Соціальні мережі більш небезпечні не для України, а для російського режиму. Як показали акції проти Медведева, саме в ВКонтакті може служити тим майданчиком, який виступить організатором і комунікатором для майбутніх молодіжних протестів і революцій в Росії. Присутність там нашого інформаційного контенту і активна робота наших агентів впливу з російськими протестами - причому не державних, так званих неефективних експертів, а саме масово приватних - важливий елемент інформаційної перемоги над агресором Я б на місці Путіна аплодував Порошенку, що він прикрив російську молодь від українського впливу і наших віянь свободи. А сам би на його місці закрив всі соцмережі у себе в країні

Сергей Гайдай


Поделиться​​ новостью:

- Как СБУ вербовала журналиста "Страны", который сфотографировал испанскую виллу Порошенко
- Знаменитый депутат Бурбак предложил закон об иностранных агентах, по-аналогии с Россией
- Европейский союз вступил в фазу импотенции
- Курьезный генпрокурор Луценко перед выборами делает президента Порошенко «фейковым патриотом»
- Собрался пазлик стратегии Порошенко на выборах...
- С.Семенченко: Чергова порція інформаційного л@йна від «української преси» (ПРОВЛАДНИЙ Л@ЙНОВКИД)
- Змова Порошенка та Ахметова. Гроші на вибори
- Сергій Дацюк: Деякі аспекти економічної футурології
- Надежды украинцев на перемены к лучшему после Революции достоинства не сбылись — El Pais
- Журналист-расследователь Дмитрий Гнап «извинлся» за неправду про 4 машины Демчины. Их не 4, а 12…
21:33Май, 18 2017 924

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю