Сергій Соболєв: Парламент голосує завдяки коаліції «Роттердам+»

Сергій Соболєв: Парламент голосує завдяки коаліції «Роттердам+»

ВР України ухвалює рішення завдяки неприродній коаліції БПП,НФ з Опоблоком

Про це заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, коментуючи в інтерв’ю журналістам роботу парламенту на поточному сесійному тижні.

За його словами, саме голоси Опозиційного блоку дають можливість цій коаліції існувати: «Парламент «стабілізувався» завдяки дивному союзу Опоблоку, радикалів та провладних фракцій».

«Половина рішень парламенту проходила саме завдяки цій коаліції –«Роттердам+». Цей сесійний тиждень був унікальний через велику кількість спільних голосувань Опоблоку, Радикальної партії, Блоку Петра Порошенка та «Народного фронту», – уточнив політик.

Окрім того, Сергій Соболєв повідомив, що керівництво ВР продовжує блокувати ініціативу «Батькіащини» про реєстрацію проекту постанови про відставку прем’єр-міністра Гройсмана: «Не думаю, що до 14 квітня (рік імунітету уряду) це хтось зробить».

Заступник керівника фракції «Батьківщина» прогнозує, що після 14 квітня рішення про продовження роботи уряду буде ухвалювати насамперед фракція Блоку Петра Порошенка.

«Якщо ми побачимо проект постанови про продовження дії урядової програми на рік – це одна історія, а якщо цього не станеться, то, зрозуміло, що маховик відставки уряду Гройсмана запущений в Адміністрації Президента», – вважає Сергій Соболєв.


Поделиться​​ новостью:

- Следствие Нидерландов заявило о новых уликах - Boeing на Донбассе сбили из российского Бука(ВИДЕО)
- Алексей Куракин: Я, например, гордюсь!
- 100 морпехов демонстративно устроили саботаж перед Порошенко из-за смены черного берета !
- Лиза Богуцкая: Одни расходы у Петра...
- Эту власть ничего не пугает, кроме угрозы Майдана
09:51Март, 25 2017 1062

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю