Сергій Соболєв: Парламент голосує завдяки коаліції «Роттердам+»

Сергій Соболєв: Парламент голосує завдяки коаліції «Роттердам+»

ВР України ухвалює рішення завдяки неприродній коаліції БПП,НФ з Опоблоком

Про це заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, коментуючи в інтерв’ю журналістам роботу парламенту на поточному сесійному тижні.

За його словами, саме голоси Опозиційного блоку дають можливість цій коаліції існувати: «Парламент «стабілізувався» завдяки дивному союзу Опоблоку, радикалів та провладних фракцій».

«Половина рішень парламенту проходила саме завдяки цій коаліції –«Роттердам+». Цей сесійний тиждень був унікальний через велику кількість спільних голосувань Опоблоку, Радикальної партії, Блоку Петра Порошенка та «Народного фронту», – уточнив політик.

Окрім того, Сергій Соболєв повідомив, що керівництво ВР продовжує блокувати ініціативу «Батькіащини» про реєстрацію проекту постанови про відставку прем’єр-міністра Гройсмана: «Не думаю, що до 14 квітня (рік імунітету уряду) це хтось зробить».

Заступник керівника фракції «Батьківщина» прогнозує, що після 14 квітня рішення про продовження роботи уряду буде ухвалювати насамперед фракція Блоку Петра Порошенка.

«Якщо ми побачимо проект постанови про продовження дії урядової програми на рік – це одна історія, а якщо цього не станеться, то, зрозуміло, що маховик відставки уряду Гройсмана запущений в Адміністрації Президента», – вважає Сергій Соболєв.

Поделиться​​ новостью:


- Лиза Богуцкая: Семочко врет ! (ВИДЕО)
- Врать и воровать — вот кредо Порошенко и Ко
- «Собор собирать нет устава»: глава УАПЦ Макарий рассказал о разногласиях с Филаретом (ВИДЕО)
- Погрязшие в средневековом мракобесии «элиты» превратили Украину в кусок Африки в Европе
- Хотите узнать настоящую Украину? Побывайте на блокпосту! Бесполезная, в общем и целом, служба за 150 километров от боевых действий
- ПЕТР ПОРОШЕНКО ПИШЕТ СЕГОДНЯ СВОИ СТРАНИЦЫ РЕВОЛЮЦИОННОЙ ДРАМЫ
- Замглавреда "Страны" Светлана Крюкова за $5500 продала картину с похожим на нардепа Грановского человеком, бегущим из Украины
- Добробаты уходят в тыл. Почему "армия Яроша" покинула линию фронта на Донбассе
- ВАЖНО! Крушение истребителя Су-27 под Винницей. Подробности катастрофы на учениях Украины с НАТО
- СРОЧНОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ ТИМОШЕНКО: «Порошенко готовит последний выстрел в собственный народ»
09:51Март, 25 2017 1099

добавить "БЕЗЦЕНЗОР" в закладки!

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю