Сергій Соболєв: Парламент голосує завдяки коаліції «Роттердам+»

Сергій Соболєв: Парламент голосує завдяки коаліції «Роттердам+»

ВР України ухвалює рішення завдяки неприродній коаліції БПП,НФ з Опоблоком

Про це заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, коментуючи в інтерв’ю журналістам роботу парламенту на поточному сесійному тижні.

За його словами, саме голоси Опозиційного блоку дають можливість цій коаліції існувати: «Парламент «стабілізувався» завдяки дивному союзу Опоблоку, радикалів та провладних фракцій».

«Половина рішень парламенту проходила саме завдяки цій коаліції –«Роттердам+». Цей сесійний тиждень був унікальний через велику кількість спільних голосувань Опоблоку, Радикальної партії, Блоку Петра Порошенка та «Народного фронту», – уточнив політик.

Окрім того, Сергій Соболєв повідомив, що керівництво ВР продовжує блокувати ініціативу «Батькіащини» про реєстрацію проекту постанови про відставку прем’єр-міністра Гройсмана: «Не думаю, що до 14 квітня (рік імунітету уряду) це хтось зробить».

Заступник керівника фракції «Батьківщина» прогнозує, що після 14 квітня рішення про продовження роботи уряду буде ухвалювати насамперед фракція Блоку Петра Порошенка.

«Якщо ми побачимо проект постанови про продовження дії урядової програми на рік – це одна історія, а якщо цього не станеться, то, зрозуміло, що маховик відставки уряду Гройсмана запущений в Адміністрації Президента», – вважає Сергій Соболєв.


Поделиться​​ новостью:

- СавченкоГейт - не ведитесь на весь этот спектакль
- "Не дождутся. Я настроен на работу и результат", - Холодницкий о слухах по поводу своей отставки
- Почему почти все СМИ с приставкой "г@вно..."?
- Народ готов на радикальные формы протеста
- Фейспуг
09:51Март, 25 2017 1039

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю