ЩО РОБИТЬ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ, ОКРІМ ПРИВАТИЗАЦІЇ “ПРИВАТУ”, НЕ ВІДОМО

ЩО РОБИТЬ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ, ОКРІМ ПРИВАТИЗАЦІЇ “ПРИВАТУ”, НЕ ВІДОМО

Українська влада любу ганьбу зараз оголосить черговою великою перемогою на шляху євроінтеграції

Уявляєте, що було би, якби Рада ЄС прийняла стосовно Польщі чи, наприклад, Хорватії рішення схоже на те, яке вони прийняли минулого четверга щодо України?

Думаю, вулицями Варшави чи Загреба пройшлися б багатотисячні маніфестації, польська чи хорватська дипломатія півроку б знімала стружку з ЄС скрізь, де це можливо, а щодо Нідерландів – то був би взагалі національний бойкот.

Глава польської держави мабуть що роздав би з двадцять інтерв’ю європейським ЗМІ з погрозами припинити будь-які відносини з Брюсселем, а міністр закордонних справ Хорватії… Навіть важко уявити, що мав би зробити у цій ситуації нормальний міністр закордонних справ нормальної європейської країни.

Але мабуть тому так до України і ставляться, тому подібні рішення щодо України і дозволяють собі приймати наші європейські колеги – бо знають, що українська влада і цю ганьбу оголосить черговою великою перемогою, міністр закордонних справ великої 45 мільйонної європейської держави Україна побіжить десь у село на дачу ліпити пироги у честь Миколая, а пів уряду наступного понеділка полетять у Брюссель, щоб як нічого не трапилося фейсбучити про чергові звершення на шляху євроінтеграції.

Що робить президент України, окрім приватизації Привату, не відомо.

Ось тому так до нас і ставляться у світі. Маємо те, що заслужили за два з половиною роки бридкою, тупою і беззубою дипломатією.


Поделиться​​ новостью:

- Александр Кочетков: АРМЕНИЯ И РОССИЯ
- Свою победу может добыть только сам народ, осознав, наконец, что он власть!
- Семен Семенченко: Основний "зовнішній" висновок з подій в Вірменії - організоване громадянське суспільство сильніше ніж олігархія і бюрократія
- Михаил Подоляк: Почему любая инициатива у нас обязательно заканчивается оглушительным фиаско?
- Украинцев массово лишают субсидий: проверяют траты по карте и опрашивают соседей
21:22Декабрь, 18 2016 1225

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю