ЩОДО БУДЬ-ЯКИХ ЗАКОНІВ РЕФОРМ І РІШЕНЬ ВЛАДИ

ЩОДО БУДЬ-ЯКИХ ЗАКОНІВ РЕФОРМ І РІШЕНЬ ВЛАДИ

Як у батьків - генетичних виродків якихось біологічних істот не може бути здорового потомства, так і діюча влада морально і розумово мутованих, але наших рідненьких людських істот не може народити нічого доброго і корисного

Як у батьків - генетичних виродків якихось біологічних істот не може бути здорового потомства, так і діюча влада морально і розумово мутованих, але наших рідненьких людських істот не може народити нічого доброго і корисного для України і її громадян.

Реформа міліції? Ха-ха. Настя Дєєва з пустими цицьками і з еякулятом на пузі - яскравий символ цієї реформи.

Реформа прокуратури? З гівна куля. Ще й руками зі сраки зроблена. Гуцульського збоченця Матіоса бачили? Трупні хробаки більш естетично виглядають.

Оу! Реформа судової влади! Це просто пісня! Пісня у виконанні хору глухонімих про те, як прикрасити і припудрити купу лайна. Особливо зворушливо в цьому співі звучить тема обрання суддів Верховного суду. Ось є лайно. А є відшлифовані часом криштали лайна. Беріть. Не хочете? А хто вас питатиме?! Всьо для народу, всьо для людей, хулі.

Був Закон Савченко. Чи не єдиний, який компенсував правове свавілля в країні. Оббрехали, обдристали, відмінили.

Закон про амністію. Верховна рада прийняла! І що? А ніщо. Петро Олексійович вирішив, що хуй всім на воротнік, а не амністія. Дивіться уважно : ХУЙ ВСІМ НА ВОРОТНІК, А НЕ АМНІСТІЯ ! А, і на Конституцію теж хуй. Бо це хуй самого Порошенка. Йому можна. Взагалі-то, в країні терпіл все можна.

Можете ще додати до успішних рішень та досягнень партії і правітельства ринок газу, боротьбу з корупцією, мінські угоди, тощо

Тьху ти! А безвіз? - Спитає уважний спостерігач за Піздєцом Піздєцов. 
Каюсь. Понюхати біля європейської дупи і побачити на власні очі, як воно могло бути, якщо мізки мати - це велике досягнення!

Тільки жити там не можна, працювати там теж не можна. Подивилися, нікчеми, як білі і вже навіть зовсім не білі люди живуть? Ось і добре. Піздуйте назад в свої пампаси.

До речі. Отой Закон про НАТО з цього ж візуально-нюхатєльного ряду. А як інакше цю чергову безпорадність про поглиблення співпраці і досягнення критеріїв з метою - хуєтою назвати? Таке враження, що коли писали цей закон, голову на північ повернутою тримали. Типу, як би чого зайвого для Володимир Володимировича не у цьому папері не вказати.

Ось, в принципі, в мене все, щодо медичної реформи, а також земельної і пенсійної, від Хуйлорошена і хуйлорошенчиків. Стоїмо!

 

Олександр Ружанський


Поделиться​​ новостью:

- КЕМ СТАНУТ ДЕТИ ВОРОВ?
- Людоедские советы Уляны Супрун (Generalplan Ost)
- Макс Бужанский: Госкомтелерадио - тусовка чертей! Тупые, жадные, трусливые, позорные дегенераты
- Семен Семенченко: Відкрийте очі !!!
- Андрей Капустин: У СУПЕРМЕНА ОМЕЛЯНА БЫЛА БОЛЬШАЯ ГИПЕРЛУПА, ОН ЕЙ ГОНЯЛ МЕДВЕДЕЙ В КРЕМЛЬ, ЗА ЧТО ИМЕЛ ТАРЕЛКУ СУПА) ВИДЕО
- Переможні технології виборів-2019
- "Они" красную черту! Как спасти Украину?!
- Кум Путина возвращается в украинскую политику, чтобы стать громоотводом для Порошенко? — Deutsche Welle
- Грёбаное, грёбаное днище! Государство Украина у нас - гиперлупнутое на всю голову
- Лиза Богуцкая: Для депутата главное - вылить кучу д@рьма и не нести ответственность за базар
12:22Июнь, 09 2017 1420

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю