ЩОДО БУДЬ-ЯКИХ ЗАКОНІВ РЕФОРМ І РІШЕНЬ ВЛАДИ

ЩОДО БУДЬ-ЯКИХ ЗАКОНІВ РЕФОРМ І РІШЕНЬ ВЛАДИ

Як у батьків - генетичних виродків якихось біологічних істот не може бути здорового потомства, так і діюча влада морально і розумово мутованих, але наших рідненьких людських істот не може народити нічого доброго і корисного

Як у батьків - генетичних виродків якихось біологічних істот не може бути здорового потомства, так і діюча влада морально і розумово мутованих, але наших рідненьких людських істот не може народити нічого доброго і корисного для України і її громадян.

Реформа міліції? Ха-ха. Настя Дєєва з пустими цицьками і з еякулятом на пузі - яскравий символ цієї реформи.

Реформа прокуратури? З гівна куля. Ще й руками зі сраки зроблена. Гуцульського збоченця Матіоса бачили? Трупні хробаки більш естетично виглядають.

Оу! Реформа судової влади! Це просто пісня! Пісня у виконанні хору глухонімих про те, як прикрасити і припудрити купу лайна. Особливо зворушливо в цьому співі звучить тема обрання суддів Верховного суду. Ось є лайно. А є відшлифовані часом криштали лайна. Беріть. Не хочете? А хто вас питатиме?! Всьо для народу, всьо для людей, хулі.

Був Закон Савченко. Чи не єдиний, який компенсував правове свавілля в країні. Оббрехали, обдристали, відмінили.

Закон про амністію. Верховна рада прийняла! І що? А ніщо. Петро Олексійович вирішив, що хуй всім на воротнік, а не амністія. Дивіться уважно : ХУЙ ВСІМ НА ВОРОТНІК, А НЕ АМНІСТІЯ ! А, і на Конституцію теж хуй. Бо це хуй самого Порошенка. Йому можна. Взагалі-то, в країні терпіл все можна.

Можете ще додати до успішних рішень та досягнень партії і правітельства ринок газу, боротьбу з корупцією, мінські угоди, тощо

Тьху ти! А безвіз? - Спитає уважний спостерігач за Піздєцом Піздєцов. 
Каюсь. Понюхати біля європейської дупи і побачити на власні очі, як воно могло бути, якщо мізки мати - це велике досягнення!

Тільки жити там не можна, працювати там теж не можна. Подивилися, нікчеми, як білі і вже навіть зовсім не білі люди живуть? Ось і добре. Піздуйте назад в свої пампаси.

До речі. Отой Закон про НАТО з цього ж візуально-нюхатєльного ряду. А як інакше цю чергову безпорадність про поглиблення співпраці і досягнення критеріїв з метою - хуєтою назвати? Таке враження, що коли писали цей закон, голову на північ повернутою тримали. Типу, як би чого зайвого для Володимир Володимировича не у цьому папері не вказати.

Ось, в принципі, в мене все, щодо медичної реформи, а також земельної і пенсійної, від Хуйлорошена і хуйлорошенчиків. Стоїмо!

 

Олександр Ружанський


Поделиться​​ новостью:

- "Будет сливать дела по окружению президента". Зачем Порошенко назначил Жебривского аудитором НАБУ
- ХРОНИКИ ГОСУДАРСТВЕННОГО ИДИОТИЗМА: ЗАСЛУЖЕННЫЙ ЯЙЦЕХВАТ УКРАИНЫ
- Лиза Богуцкая: Те, кто получит от власти 3 копейки, знайте - власть найдет способ, как у вас их забрать
- Справедливостью и не пахнет: как устроена пищевая цепочка в Украине — Юрий Касьянов
- Зелений «Роттердам+»
- Петр Алексеевич, мы справимся. У нас хорошая мотивация, потому что мы Вас искренне ненавидим
- Помер Іван Драч…
- Сергій Дацюк: ПЕРЕЗАСНУВАННЯ ЯК ВОНО Є
- НЕАДЕКВАТЫЕ МИНИСТРЫ НА МАРШЕ... (не на том)
- Первый... "варварский" штурм)
12:22Июнь, 09 2017 1397

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю