Штаб блокади торгівлі з окупантами - УВАГА!!! ЗАЯВА ШТАБУ

Штаб блокади торгівлі з окупантами - УВАГА!!! ЗАЯВА ШТАБУ

Інформація волонтерів про переміщення спецпідрозділів в сторону редуту Богдана для силового розгону Ветеранів Війни за Незалежність попередньо підтверджена

Інформація волонтерів про переміщення спецпідрозділів в сторону редуту Богдана для силового розгону Ветеранів Війни за Незалежність попередньо підтверджена.

Штаб блокади торгівлі з окупантами заявляє, що у випадку сценарію силового розгону протестувальників, він буде вимушений перейти до партизанських методів боротьби проти російської окупації і фізічного знищення магістралей, по яких йде фінансування тероризму і торгівлі на крові.

Штаб закликає можливих участників силової акції по разгону учасників блокади ознайомитись з положеннями статті УК України "Державна зрада" і поняттям "злочинний наказ".

Штаб закликає патріотів України підтримати зусилля Ветеранів Війни за Незалежність по збереженню української державності і суверенітету.

Слава Україні!

Штаб блокади торгівлі з окупантами

Про це Громадському радіо розповіла волонтер Олена Швидка.

 
«Були помічені автобуси, які рухаються в бік блокади. Автобуси..Ми не можемо сказати чи це Нацгвардія, чи якісь формування. Військова форма, з щитами, у повній екіпіровці. Інформація отримана з самого блокпоста, інформацію передали хлопцям туди, на блокаду, і вони звідти мені цю інформацію передали», — сказала Швидка.
 
За даними волонтера Олени Швидкої, зараз на блокаді близько 12 людей.
 
Один з організаторів блокади Анатолій Винорогодський заявив: якщо силовики їдуть до учасників блокади, щоб підтримати акцію, то вони будуть раді цій події.
 
Втім, якщо наміри силовиків будуть протилежні, то учасники блокади обируть більш радикальні способи ведення блокади:
 
«Якщо силовики отримали команду фізичної розправи з мирними протестувальниками, штаб буде змушений перейти до більш радикальних методів ведення блокади», — сказав Виногородський. 
 
Які саме радикальні методи можуть застосувати Виногородський не пояснив, але додав:
 
«Заходи будуть адекватні. Ми вийшли на стадію, коли нашій батьківщині необхідний захист. Ми попереджаємо, що ті люди, які знаходяться тут — це не всі сили, які знаходять в Луганській і Донецькій областях, тому звичайна зачистка одного блокпоста буде сингалом для початку бойових дій. Ми розгорнемо партизанський рух на території окупованих і неокупованих частин України».
 
Він підкреслив, що на цей час у учасників блокади хороші стосунки з усіма правоохоронцями, з якими їм доводиться взаємодіяти.
 
Народний депутат Семен Семенченкко в коментарі Громадському радіо заявив.
 
«Чому ви вважаєте, що це нас якось має турбувати? Ну, їдуть і їдуть. Хай собі їдуть. Головне, щоб не ми це оплачували. Там ніхто не зупиняє вагони. Заблокована вся гілка, по якій на добу ходило туди і назад ходило 12 складів по 50-60 вагонів в кожному. 800 вагонів на день не ходить більше по цій гілці», — сказав нардеп.


Поделиться​​ новостью:

- Кому и почему выгодна нищета в Украине
- Каков поп, таков и приход - об уровне Генпрокурора
- Терпение подходит к концу! Порошенко предал всех!
- Олександр Ружанський: Це грьобана вистава влади
- СавченкоГейт - не ведитесь на весь этот спектакль
14:43Январь, 29 2017 16811

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю