ШТАБ БЛОКАДИ ВИМАГАЄ У ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ОПРИЛЮДНЕННЯ ВСІХ ДОКУМЕНТІВ МІНСЬКИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ

ШТАБ БЛОКАДИ ВИМАГАЄ У ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ОПРИЛЮДНЕННЯ ВСІХ ДОКУМЕНТІВ МІНСЬКИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ

У інтерв'ю заст. міністра у справах окупованих територій Тука заявив, що т. зв. "націоналізація" підприємств ватажками т. н. ЛДНР - порушення Мінських угод

Штаб Блокади звертається до президента України з вимогою оприлюднити ВСІ документи підписані від імені України у Мінську.

У своєму інтерв'ю заступник міністра у справах окупованих територій Тука заявив, що т. зв. "націоналізація" підприємств ватажками т. н. ЛДНР - порушення Мінських угод.

Раніше народний депутат, співвласник (на паях з Зовнішекономбанком РФ) Алчевського металургійного заводу Тарута заявляв, що "вони (російські найманці) не чіпають наші підприємства, тому що вони прописані у списках Мінська"

Аналізуючи ці висловлювання, а також розуміючи, що без попередньої домовленості з окупаційною владою РФ настільки масштабні торговельні відносини під час війни не можливі, Штаб звертається з вимогами до Президента України:

негайно оприлюднити ВСІ документи які підписані у Мінську особисто президентом чи його представниками, а також представниками країни агресора. Нас цікавить про що ви домовилися з керівництвом РФ в той час, коли ми і наші бойові побратими тримали фронт в Дебальцеве, Широкіно, на Бахмутовской трасі у 2015-2016.

Вимагаємо сказати Народу правду!


Поделиться​​ новостью:

- Кому и почему выгодна нищета в Украине
- Каков поп, таков и приход - об уровне Генпрокурора
- Терпение подходит к концу! Порошенко предал всех!
- Олександр Ружанський: Це грьобана вистава влади
- СавченкоГейт - не ведитесь на весь этот спектакль
09:25Февраль, 28 2017 5624

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю