«Шваль шоколадно-ригівська, ви гадаєте, що ми мовчатимемо?», — мер Конотопа

«Шваль шоколадно-ригівська, ви гадаєте, що ми мовчатимемо?», — мер Конотопа

За що загинули люди на Майдані, в котлах та у підвалах? За що?

За що загинули люди на Майдані, в котлах та у підвалах? За що?

Я вас питаю, гнидото, що зараз відпрацьовує 30 срібряників з бюджету та з общаків? Ви, мерзотники Дудки, Суржики, Спартаки, Клапани-Демехи, АТВшнки та клоуни ряжені, що як ті останні дворняги скулили під дверима пана-губернатора в намаганні захистити «стіл», з якого вам кидають кістку, не розумієте, що Бог та душі полеглих за справедливість і Україну не дадуть вам уникнути відповідальності за те, що ви свої ж душі і совість продали дияволу-вбивці.

Деякі з вас намагаються судити мене і давати оцінку моїм діям як людини і як посадовця навіть здебільшого не спробувавши розібратися в їх причині і суті.

А суть ось в чому:

За часи Незалежності на місевих, обласних і державному рівні утворилися цілі клани дерибанщиків бюджетів, які є не ляканими, з хальоними мордяками і міцними зв’язками в правоохоронних органах!

Всі, хто намагався колись говорити правду, знищувалися і дескридитувалися системою. Аж тут раптом стався збій в цьому добре відпрацьованому і відрегульованому процесі грабунку – відбувся перший етап Революції Гідності.

В результаті чого на місцях у владу подекуди прийшли люди із загостреним почуттям справедливості. Люди, що пройшли Майдан і фронт. Люди, які дивилися смерті в очі і не бояться її!

Ці люди перше, за що взялися, так це ламати хребет корупції і договорнякам.

Наша команда в Конотопі не продалася за квартири в Києві і пачки грошей. Ми не продали жодного клаптю землі в парках і скверах, не продали за безцінь гектари в центрі міста і жодного виду комунального майна.

Ми не дали підняти вартість проїзду в маршрутках і не пустили жодного ригивоняла чи «колишньго» до влади в нашому місті.

Ми знищуємо сепаратизм на корені і женемо з міста Медведчуківських посіпак.

Ми зробили повністю без поборів всі школи і дитячі садки.

Ми зайняли перше місце в області за темпами наповнення місцевого бюджету за підсумками минулого року.

Перелічувати наші досягнення можна ще довго, але саме головне це те, що ми показали людям що справедливість існує і дали їм віру в майбутнє. Ми показали громаді, що влада може бути чесною.

У нашої команди за два роки при владі не з’явилися «Лексуси», бізнес чи ще якесь майно. Ми з самого ранку і до пізнього вечора на робочому місці і на об’їздах по місту.

Не один раз мені пропонували вступити в договорняки з метою, аби деякі чорти-депутати проголосували за ремонт доріг чи лікарні.

Мені казали, що якщо ти віддаси підряд тій, якій треба фірмі, то одразу вистачить голосів за ремонт школи чи дитячого садочку.

Мене намагалися зламати тиснувши цілою купою безпідставно відкритих проти нас кримінальних справ та систематичним поливанням брудом мене і моїх дітей в інтернеті та кишенькових ЗМІ з метою, аби я згодився взяти своїми заступниками ставлеників вище згаданих кланів-дерибанщиків.

Ні я, ні хто-небуть з нашої команди не зламалися. Ми намагаємося обирати шлях розвитку для людей через еволюцію, але чимдалі, тим більше у нас виникає думок про те, аби обрати альтернативу. А альтернатива еволюції – є революція.

P.S. 7000 Конотопців не матимуть тепла в оселях. Не працюватиме школа і дитячий садок завдяки тому, що мафія хоче контролювати (фільтрувати) бюджет.

І ви, шваль шоколадно-ригівська гадаєте, що ми мовчатимемо?

Ми за свою Громаду всім вам горлянки перегризем!

Слава Нації!

Артем СЕМЕНІХІН,

міський голова Конотопа

Поделиться​​ новостью:


- Саакашвили: Тимошенко — чистый политик, ее не интересуют деньги и ее ненавидят олигархи
- Выборы-2019. Как проверить себя в списках
- Стал известен новый владелец "вертолетной площадки Януковича"
- Иски со стороны членов партии Ляшко против Супрун приведут в конечном итоге к ее отставке, - эксперт
- Стала известна причина смерти Карла Лагерфельда
- Раскрыты подробности монетизации субсидий
- Умер легендарный модельер Карл Лагерфельд
- Экс-беркутовцы попросили Совет Европы о независимом расследовании – СМИ
- В Киеве обокрали квартиру судьи - СМИ
- Задержан организатор "третьего Майдана" - СБУ
- СБУ и МВД препятствовали расследованию дел Майдана - Горбатюк
- ГПУ расследует четыре дела по убийствам на Майдане
- Журналист-путешественник назвал лучшее место в самолете
- ЦИК рассказал, сколько потратит на бюллетени
- Первый украинский серийный беспилотник-разведчик "Spectator" родился в Киевском политехе
11:41Ноябрь, 08 2017 7652

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю