Loading...
► Аналитика
Мировые процессы "гибридной войны" входят в непредсказуемые фазы, - Горбулин Спросите себя: Вы такую Украину хотели в 1991-м, в 2004-м, в 2014-м? Сейчас? Для себя, для своих детей? Медреформа: 10 рисков, о которых молчит Супрун Что показывают акции протеста под Радой Фонд Карнеги: между Украиной и Западом нарастает напряженность из-за нежелания Порошенко бороться с коррупцией Кто разделит с Порошенко ответственность за «минский сговор»? Cамые "интересные" нюансы пенсионной реформы Страшный сон Запада. Он в конце концов, неизбежно проиграет в Украине Почему украинский парламент объявил итальянскую забастовку “Петушиный отряд шоколадного цеха” От урагана к миротворцам. Что изменится для Украины после встречи Трампа и Порошенко Порошенко ради личной наживы целенаправленно уничтожает Украину — Сенченко Альона Шкрум: ТРИ УРОКИ "ПРОРИВУ СААКАШВІЛІ"

Соболєв: Так виглядає справедливість

Соболєв: Так виглядає справедливість

Прокурори, судді та ішні лідери клептократії відригнули жертву, яку не змогли перетравити.

Батя прийшов на суд подивитись, як відсторонять від роботи прокурора зони АТО Кулика, якого Антикорупційне бюро підозрює в незаконному збагаченні, подівомляють "Українські реалії".
 
"Так виглядає справедливість", - повідомив на своїй сторінці у Фейсбук журналіст та нардеп Єгор Соболєв.
 
"Як тільки представники батальйонів об`єдналися, щоб не дозволити заарештувати чергового побратима таким як Кулик, як тільки це привернуло увагу телебачення, як тільки це підтримала перша тисяча громадян - ми перемогли".
 
"Але все буде марно, якщо ми з Вами зупинимося. Прокурори, судді, та лідери клептократії, які дають їм погони та мантії, нікуди не ділися за ці славетні два дні. Відригнули жертву, бо зрозуміли, що зараз її не переварять, не більше. Ніхто з нас не знає достеменно, скільки ще добровольців за гратами. У чому їх звинувачують і скільки звинувачень побудовані на показах сепаратистів на кшталт мера Сєвєродонецьку".
 
Соболєв наголосив на тому, що Парламент та все суспільство має усвідомити, хто фабрикує справи проти добровольців, хто призначив і утримує на посадах таких як Кулик - і самих їх віддати під слідство, інакше репресії продовжаться.
 
"Нарешті, найважливіша справа - ліквідувати центри організації сепаратизму та допомоги російської агресії проти України. Такі як Медведчук, Ахмєтов, Єфрємов, Новінський, Бойко та їхніх співучасники мають бути заарештовані і постати перед судом", - заявив нардеп.


Поделиться​​ новостью:

- Противно было смотреть на провокатора Мусейчука
- ПИТОМНИК ЧЕРНЫХ ЛЕБЕДЕЙ - ПРАВДА О МАЙДАНЕ
- Лиза Богуцкая: Почему Яценюк такой? Потому что у него учительница была такая! Корчак называется
- О реальной подоплеке акций патриотов по вызову
- Наша "элита" - это римская знать поздней империи
Июль, 04 2016 291

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю