Степан Хмара: ДЛЯ ТИХ, ХТО Є ЖЕРТВАМИ БРЕХЛИВИХ МАНІПУЛЯЦІЙ

Степан Хмара: ДЛЯ ТИХ, ХТО Є ЖЕРТВАМИ БРЕХЛИВИХ МАНІПУЛЯЦІЙ

Активне обговорення попередньої статті "Пора отямитися" показало, що поряд більшості людей, які підтримують позицію автора, є чимало таких, хто спантеличений брехливою пропагандою і поведінкою неукраїнської влади в Україні, яка задіяла для цього табуни платних гнид

Активне обговорення попередньої статті "Пора отямитися" показало, що поряд більшості людей, які підтримують позицію автора, є чимало таких, хто спантеличений брехливою пропагандою і поведінкою неукраїнської влади в Україні, яка задіяла для цього табуни платних гнид. 
На останніх я не звертаю уваги, але жертвам їх підлої брехні, хочу пояснити додатково очевидні речі, аби все-таки зняти оманливу полуду з їхніх очей.

"Якщо ми першими оголосимо, що це війна, то згідно міжнародних правил та законів Україна вважатиметься стороною, яка розв'язала війну, тобто агресором, що тягне за собою багато інших проблем (в тому числі неможливість міжнародної допомоги)". Таких людей чимало. Гірко і сумно.

А ось коли подібні речі говорять депутати, державні чиновники, що якщо ми юридично визнаємо війну війною, РФ – державою-окупантом і агресором, а тих наших "громадян", які пішли на співпрацю з російським агресором – колаборантами (що насправді так є), то Росія розв'яже широкомасштабну війну, буде бомбардувати наші міста і захопить всю Україну, а західні партнери залишать нас один на один з ворогом і припинять нам допомагати,або що тоді ми вважатимо такі депутати і чиновники – дебіли-неуки або брехливі гадюки чи переконані вороги України.

По-перше, не може РФ йти відкритою широкомасштабною війною проти України, зокрема застосувати авіацію, бо тоді вона наочно показала б себе агресором і окупантом. Якщо навіть наважилася б на такий божевільний крок, то така окупація була б дуже короткою, а катастрофа РФ наступила б дуже швидко.
Оскільки в Кремлі сидять міжнародні бандити, а не божевільні, то закінчувати самогубством вони не бажають.

Тому Москва хоче знищити Українську державу поетапно, маскуючи свої дії під терористів, яких називають повстанцями. Підла і продажна влада в Україні підіграє московським агресорам, називаючи російсько-українську війну антитерористичною операцією. Війна з локальними бойовими діями, поєднана з комплексом інших підривних заходів: через корупційні дії владної української мафії на фінансовому ринку України (зачистка українських банків і пріоритет російських), контрабандну торгівлю, підривну роботу на інформаційному полі України, політичну підривну роботу "п'ятої колони" (в тому числі в парламенті, правоохоронних органах), намагання змінити внутрішній устрій України на свою користь (дезінтеграцію України через федералізацію), намагання деморалізувати українське суспільство, нав'язуючи комплексне безсилля і безпорадність, капітулянтські настрої, дезінформаційну роботу на міжнародному рівні.

По-друге, нав'язати Україні і міжнародному співтовариству безальтернативність Мінським "домовленостям" вирішення проблеми на Донбасі (насправді припинення російської агресії). З самого початку було зрозуміло, що Мінські домовленості – це план Путіна поетапного демонтажу Української держави.

Як вийти з глухого кута, в який завела Україну зрадницька поведінка Порошенка і його мафіозної кліки?
Насамперед потрібно чітко усвідомити, що мета Росії (не лише Путіна, а російської влади і російського (московитів) народу, знищити українську державу і українську націю! По-друге, РФ не може виграти війну з Україною! Для цього в неї не вистачить ні людських, ні фінансових, ні моральних, ні політико-дипломатичних ресурсів. Для скептиків, які люблять маніпулювати цифрами, мовляв, в Росії бюджет військовий у 40 разів більший, ніж в Україні. Це дуже цікаво, окрема тема.

Запитаю їх, чи знають вони, яка протяжність кордонів РФ – отож бо?! Чи не забули вони, що так звана Російська Федерація – це конгломерат поневолених народів (і не всі вони такі вже й малі за європейськими мірками). Вони поки що мовчать. Але і народи "республік" СРСР певний час мовчали.
Дурні, які лякають нас російською атомною зброєю, нічого в цьому не тямлять. Росія не може нанести по Україні атомний удар, бо це був би удар і по ній, принаймні по її європейській частині! І найголовніше: ми воюємо на своїй території, за свою землю, за нашу і не тільки нашу свободу. Росія не може нас перемогти, якщо ми не дозволимо нашій злодійській владі мовчати перед РФ.

Перемогти московського агресора може тільки Україна (не перелякана, сита Європа, точніше її політичні керівники). Україна мусить перемогти московську потвору. Мабуть, така наша місія.
Для цього Україна повинна перейти в наступ. Це має бути вибрана правильна послідовність наступу:
1) Морально-політична мобілізація всього суспільства на перемогу.

2) Відкинути ілюзії, що з Москвою (на сучасному етапі) можна про щось мирно домовитися. З нею можна домовитися лише про капітуляцію. Для нас це не підходить.

3) Почати наступ потрібно з політико-правового визначення, що відбувається: російська військова агресія проти України.

Визначити статус тимчасово окупованих територій обмеженим російським контингентом, якому допомагають воювати частина колаборантів з числа деяких громадян України, які вчинили державну зраду і разом з російськими окупантами здійснюють терор на окупованих територіях України (на Донбасі і в Криму). Фактів як доказової бази вищесказаному достатньо. Влада мусить їх зібрати в один центр і відповідно оформити.

4) Очолити воєнний стан в районах Донецької і Луганської обл.

5) Розірвати дипломатичні і економічні відносини з державою-агресором – РФ. Денонсувати всі договори і угоди з агресором.

6) визначити статус колишніх мешканців Донбасу і Криму, які покинули ці території, як вимушені втікачі від російського агресора.

Всі перераховані заходи є необхідною умовою для комплексного плану деокупації захоплених територій. Але щоб деокупувати, потрібно визнати, що вони окуповані, і назвати окупанта.
Позиція української влади і її холуїв від брехливої пропаганди: цього робити не потрібно (визначити юридичний стан війни, окупанта і окупованих територій), бо, мовляв, і так всім відомо, що це війна, а Росія – агресор, і таке визнання Україною позбавить політичної підтримки нашої держави західними державами і позбавить нашу країну їхньої допомоги. І перше, і друге – нахабна і дуже небезпечна за наслідками брехня.

По-перше, далеко не всім відомо, що Росія воює з Україною. Це знають керівники держав, але не більшість їхніх громадян, які обробляються російською пропагандою, яка подає її як внутрішньоукраїнський конфлікт, а АТО в українському офіційному визначенні фактично підтверджує російську версію в демократичних правових державах шанується дух і буква закону. Тому така позиція подвійних стандартів української влади шкідлива для України і вигідна для Росії. Якщо в цьому криється причина, що на всіх форумах в різних документах мовиться: "криза в Україні", "криза на Донбасі", "криза на сході України", але майже ніде в документах нема: "війна Росії проти України". Дуже часто наші офіційні держчиновники заявляють, а за ними повторюють наші західні партнери: Росія допомагає терористам або сепаратистам в Україні. Тут є небезпечне зміщення акценту з зовнішнього російського агресора на внутрішніх терористів.

Насправді внутрішній фактор – колаборанти – є допоміжним до зовнішнього і головного – російської воєнної агресії.
"АТО" є головною перешкодою виходу на головний політико-дипломатичний рівень зупинення російської агресії через залучення до процесу держав-членів Будапештського меморандуму, бо вони не є гарантами від внутрішньодержавних конфліктів. З цих причин українська влада досі (!) жодного разу не звернулася з вимогою скликати зустріч країн-членів з питань російської агресії проти України.

Неправда, що визнання агресивної війни РФ проти України позбавляє нас міжнародної допомоги. Навпаки, жертва агресії має право на міжнародну дипломатичну, правову, фінансову та навіть військову (зокрема збройну) допомогу. А ми є очевидною жертвою агресії: не вводили війська на територію РФ і здійснювали там воєнні дії, а навпаки, це робила і робить Росія, порушуючи міжнародне право і договори між нашими двома державами. Зокрема, АТО унеможливлює отримання летальної оборонної зброї, бо в країни, де відбуваються внутрішні конфлікти, зброю, як правило, не постачають.

Невизнання 1,5 млн наших громадян, які стали вимушеними переселенцями (втікачами) внаслідок російської агресії, які наша влада лицемірно називає внутрішньо переміщеними особами, ускладнює їм юридичні можливості домагатися компенсації нанесених збитків російським агресором.

І нарешті визнання російської агресії і статусу тимчасово окупованих нею наших територій зніме в принципі всілякі балачки про вибори на цих територіях до повної деокупації і санації від російської агентури.

Україна повинна провести наступ на дипломатичному фронті з вимогою до держав-гарантів виконати свої зобов'язання одночасно з інформаційною атакою з висвітлення доказової бази російської агресії, а також з переконливими аргументами значення України як форпосту проти російської імперської експансії і за її загрози цивілізованому світу. Але всі ці аргументи будуть переконливими після розриву дипломатичних відносин з РФ і дотримання всеосяжних економічних санкцій проти неї.
Деокупація обов'язково передбачає і силові воєнні заходи, як симетричні, так і асиметричні. Але цей аспект не підлягає публічному обговоренню.

Завдання суспільства змусити баригу Порошенка нарешті виконувати функції президента України, а не її мародера.

 

Степан Хмара


Поделиться​​ новостью:

- Без МВФ і ЄС Україна оголосить дефолт до 2019 року
- Юрий Касьянов: Им страшно. Знают, мерзавцы, что виноваты, и время платить по счетам приближается
- Володимир Парасюк: Мусорське бидло в центрі Києва топчеться по Червоно-чорному прапору (ВІДЕО)
- SOS! Силове захоплення телеканалу ZIK!
- Порошенко своим указом обязал россиян заранее сообщать о своих поездках в Украину
13:13Февраль, 10 2017 1212

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю