Степан Хмара: Порошенко - найбільша загроза для української держави!

Степан Хмара: Порошенко - найбільша загроза для української держави!

Трагедія в Балаклеї, розстріл в білий день, в центрі української столиці, російського політемігранта Вороненкова, що це таке? І хто відповідальний?

Трагедія в Балаклеї, розстріл в білий день, в центрі української столиці, російського політемігранта Вороненкова, що це таке? І хто відповідальний?

Думаю, що це наслідок того, що в Україні нема президента, немає Верховного головнокомандуючого, а є барига , який займає крісло президента, але не виконує своїх конституційних обв"язків по забезпеченню обороноздатності і національної безпеки України. Є ненаситна істота, що дбає тільки про збільшення своїх прибутків.

Службова злочинна бездіяльність Порошенка, його ганебна кадрова політика, колабораціоністська поведінка супроти агресора і окупанта Російської Федерації. Хіба незрозуміло, що і міністр Полторак і начальник Генштабу не на місці. Хто їх призначав і утримує на посадах?

Що може порадити Порошенкові "радник" Бірюков? Як працює СБУ, яку очолює бездарний Грицак. Вона "успішно" розкриває "шатуни", фейкові замахи на Геращенка, т.зв. викрадання Гончаренка. Ще може фабрикувати справи проти патріотів, але не може розкрити, хто стріляв по кабінету генпрокурора України.
Вороненков був носителем серйозної інформації про російську мафію( торгівлю наркотиками, відмивання брудних грошей тощо). І тут виникає питання: чи часом "кроти" в СБУ ( хоч і без "кротів" між ФСБ і СБУ донині діє угода про співпрацю) не допомагали ФСБ.

Цікаво, хто у нас найбільше "цікавиться" телефонними розмовами , і чом не надати дружню допомогу московським колегам? Адже, українська і російська мафія добре співпрацюють, в тому числі, на найвищих державних щаблях.

А як назвати поведінку Порошенка, який чинить шалений опір, аби не визнати Росію - агресором юридично і не розірвати дипломатичних і всіх інших відносин з агресором. Ось це і називається державною зрадою або колаборанством Порошенка.
Порошенко - найбільша загроза для української держави!

23.03.2017 р. Степан Хмара


Поделиться​​ новостью:

- Москва блокирует Азовское море, чтобы получить от Украины воду для Крыма, - Жебривский
- Философский камень "гыдности"
- Лиза Богуцкая: Людмила! Уйдите с поста омбудсмена
- Адмінресурс на службі Порошенка - нардеп
- Михаил Саакашвили: "Порошенко не труслив. Он в своей мерзости остается смелым !!!"
- КАК ТОРГОВАТЬ ЗВАНИЕМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАИНЫ
- Семен Семенченко: Какова сегодня главная стратегия власти мародеров-клептократов в Украине
- Без возобновления помощи от МВФ государству Украина настанут полные кранты — Fitch
- Тимошенко: украинцы при президенте Порошенко живут хуже рабов при фараоне Тутанхамоне
- ПРАВДА О ПРОТЕСТАХ В РУМЫНИИ - что происходит на самом деле? ... Возможные последствия
09:21Март, 24 2017 6501

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю